41 Burda AVM Nerede? Nasıl Gidilir?

41 Burda AVM Nerede? Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olarak bilinen Esas Gayrimenkul, alanında uzman ekibi ile uzun vadede değer yaratan projeler geliştirmekte ve yönetmekte olan yatırımcı bir firmadır. 2009 yılında faaliyete başlayan. Esas Gayrimenkul, bugün yurtiçi ve yurtdışında toplamda 3 milyar Euro yatırımla, 945 bin metrekare kiralanabilir alanda, çevre dostu olan ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır.

41 Burda AVM Nerede


Türkiye genelinde 7 alışveriş merkezi. 3 ofis binası ve 1 konut ve 1 otel projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul, toplamda 63 projeyle alışveriş merkezi otel ve ofis binalarına yatırımlarını sürdürmektedir.

STFA Yatırım Holding Grubu. Türkiye’nin en köklü ve itibarlı büyük işletmelerinden biridir ve inşaat, enerji ve inşaat ekipmanları sektörlerinde hizmet verir. 1938 yılında Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunmak hedefiyle yola çıkan iki genç inşaat mühendisi Sezai Türkeş ve Feyzi Akkaya STFA şirketini kurdu. 76 yıllık yolculuğunda. Holding, farklı sektörlerde geniş bir yelpazeye yayılan yatırımlarıyla tüm paydaşları için değer yaratma konusunda kararlı olan bir grup şirketine dönüşmüştür.

Esas faaliyet alanı inşaat olan Holding, öncelikle Libya’da daha sonrasında da Suudi Arabistan. Umman, Katar, Mısır, İran, Tunus, Pakistan ve Hindistan’da yurtdışı projesi alan ilk Türk müteahhit firma olmak gibi birçok ilke imza attı. STFA İnşaat; Konteyner Terminali, Ticari ve Deniz Limanları, Su Alma ve Tahliye kanalları, LNG Terminalleri, Köprüler, Barajlar, Otoyollar, Tüneller, Demiryolları, Hidrolik Yapılar, Su ve Atık Su İletim. Hatları, Konut Binaları ve. Havai İletim Hatları. Temel Mühendisliği, Proje Yönetimi ve Mühendisliği ve de Danışmanlık gibi alanlarda uluslar arası piyasada Deniz Çalışmalarını kapsayan birçok proje gerçekleştirdi.

41 Burda AVM’ye Nasıl Gidilir?

Kocaeli Merkezi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan 41 Burda AVM konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının 41 Burda AVM yakınından geçen güzergâhları yer almaktadır

  • Otobüs: 153, 24

41 Burda AVM Nerede?

Bulunduğunuz konumda 41 Burda AVM’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Kentpark AVM Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*