Viaport Marina Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Viaport Marina Avm Nerede? 2015 Mayıs ayında, yaklaşık 1 Milyar TL yatırım değerliyle hizmet vermeye başlayan Viaport Marina, dünyanın en özel projelerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Viaport Marina içerisinde yer alan tema park, aslan park, akvaryum, alışveriş merkezi, aqua park, yat limanı ve eğlence merkezi Viaport Marina’nın vazgeçilemez fonksiyonlarını oluşturuyor. Yaklaşık 600 bin metrekare alan üzerine kurulu Viaport Marina, tamamı deniz üstüne inşa edilmiş, tek katlı, üstü açık ve deniz manzaralı mağazalarına sahip alışveriş adasıyla fark yaratıyor.

Viaport Marina Avm Nerede


Korsan Adası Tema Park’tan kısa bir süre sonra hayata geçirilen Via Entertainment ise 3 bölümden oluşuyor. İlk olarak ABD’de hayata geçirilen eğlence merkezi sinema, bowling ve oyun salonunu tek bir kapının ardında sergiliyor. Arkadaşları arasında en iyi atışı yapmak isteyen bowling tutkunun da, sevdiği aktörün yeni çıkacak filmi için Cuma’yı sabırsızlıkla bekleyen sinemaseverin de, ekranda beliren bonusları alabilmek için konsolun tuşlarına ardı ardına basan ufaklığın da en sevdiği yer olan Via Entertainment Viaport Marina’da her yaştan ziyaretçisini bekliyor.

İstanbul’un en uzun sualtı tüneline sahip Viasea Akvaryum ise 12 bin deniz canlısını meraklıları ile buluşturuyor. Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Viasea Akvaryum bambaşka dünyaların kapılarını sonuna kadar aralarken, eğitim ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Sualtının büyüleyici dünyasında yolculuk yaparken, biberonla balık besleyebileceğiniz, elinizle vatoz sevebileceğiniz Viasea akvaryum sualtı kâşiflerini bekliyor.

Dünyanın üçüncü Türkiye’nin ise tek yırtıcı kedi hayvanat bahçesi olma özelliğini taşıyan Aslan Park ise 12 farklı türden 30’a yakın canlıya ev sahipliği yapıyor. Nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan hayvanalar için ex-sitü koruma programı uygulayan Aslan Park, dünyada sadece 30 tane kaldığı bilinen Beyaz Aslanların 5 tanesine de ev sahipliği yapıyor. Aslan Park’ta ayrıca Afrika Aslanı, Bengal Kaplanı, Sibirya Kaplanı, Puma, Leopar, Kara Panter, Vaşak, Kara Kulak gibi türler yer alıyor.Viaport Marina Avm’ye Nasıl Gidilir?

İstanbul bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Viaport Marina adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatları Viaport Marina yakınından geçen güzergâhlar yer almaktadır.

  • Otobüs: 133M, 133TM, KM12, KM13
  • Tren: MARMARAY
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-109

Viaport Marina Avm Nerede?

Buludnuğunuz konumdan Viaport Marina Avm’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Adres

Cami Mh Balıkçılar Sokak U Blok 20 U, D:226, 34940
Tuzla / İstanbul / TÜRKİYE

Telefon0216 560 18 00
Fax+90 216 696 10 02
E-Postainfo@viaportmarina.com

Viaport Asia Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*