Kentpark AVM Nerede? Nasıl Gidilir?

Kentpark AVM Nerede? Kentpark, şehrinin çağdaş yaşamını destekleyen, ziyaretçilerine farklı deneyimler yaşatacak canlı, uzun ömürlü bir alışveriş, yaşam ve iş merkezi olanağı sağlamak amacı ile tasarlanan bir projedir.

Kentpark AVM Nerede

İnşası esnasında sadece alışverişi değil; içinde bulunmayı bile özendirecek bir karma yaşam merkezi oluşturmak amaçlanmıştır. Ankara alışveriş merkezleri bakımından sayıca çok, seçenek bakımından az imkan sağladığından, Kentpark’ta “Merkezlerin Merkezi’ni” Ankara’ya getirmek ana hedef olarak belitlenmiştir.

Onuncu yılını dolduran KENTPARK projesinde ofisler dahil 242.000 metrekarelik kapalı alanın 80.000 metrekaresi kiralanabilir alan bulunmaktadır. Toplam 204 ulusal ve uluslararası markasına ev sahipliği yapan Kentpark’ta genel alanının 11.000 metrekaresi ofisler için oluşturulmuştur. Ofis blokları ile önümüzdeki günlerde büyüme hedefiyle projesine devam edecek olan KENTPARK marka gücüne değer katmaya devam etmektedir.

Yaşamın her anına dokunarak karşılıklı etkileşimin sağlanması için sadece alışveriş unsurları değil, projede 6.000 metrekarelik fitness salonu, 1.500 metrekarelik çocuk oyun alanı, Prestige Cinema, 2.000 metrekarelik gölet, Tab Sanat Akademi Dans Okulu, 3.000 metrekarelik Rolling Ball Bowling, 28.000 metrekarelik peyzaj alanı yer almaktadır. Yerli yabancı şirketlerden ortaklık tekliflerinin geldiği Kentpark, tamamen yerli sermaye ile yürütülmüş ve ziyarete hazır hale getirilmiştir. 12 Şubat 2010 tarihinde açılan Kentpark “Ankara’nın Alışveriş Merkezi” olmuştur.

Kentpark AVM’ye Nasıl Gidilir?

Ankara Yenimahalle konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Kentpark AVM konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Kentpark AVM – yakınından geçen güzergâhları yer almaktadır.

  • Otobüs: 112, 511-5, 530-5, 532-5, 541-5
  • Metro: M1-M2-M3

Kentpark AVM Nerede?

Bulunduğunuz konumda Kentpark AVM’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Axis AVM Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*