Akbatı AVM Nerede? Nasıl Gidilir?

Akbatı AVM Nerede? Nasıl Gidilir? Akış Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçirilen Akbatı benzersiz mimari tasarımı, zengin mağaza karması, hayatın her alanına dokunan söyleş ve etkenlikleriyle ziyaretçilerine yen bir alışveriş merkezi deneyimi yaşatmak üzerine tasarlandı.

Akbatı AVM Nerede

Akbatı, ziyaretçilerine ferah bir alışveriş deneyimi yaratmak amacı ile alana taşınmış peyzaj alanları ve gün ışığından faydalanmak üzere tasarlanmış geniş alanlar sunmaktadır.

Akbatı, Restoranlar Meydanı le dünya mutfaklarını buluştururken sosyal alanlarıyla da misafirlerin alışverişlerine keyifli molalar vermesine olanak sağlıyor.

200’e yakın mağaza, 9 sinema salonu, dünya mutfaklarını buluşturan restoranlar, çocuk oyun ve eğitim alanları ile 3000 araçlık kapalı otopark ile hizmet vermektedir.

Akbatı Alışveriş Merkezi’ni benzerlerinden ayıran en büyük farklılıklarından bir de 7.000 kişilik oturma alanına sahip Festival Park alanıdır. Festival Park’ta düzenlenen kültürel etkenlikler, konserler ve festivaller le Akbatı Alışveriş Merkezi, her yaştan insanın buluşma ve sosyalleşme noktası olmuştur. Akbatı AVM Nerede?  Nasıl Gidilir?

Akbatı AVM Nerede?  Nasıl Gidilir?

Akbatı AVM, Esenyurt konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Akbatı Avm konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Akbatı Avm – yakınından geçen güzergâhları bulunmaktadır.

  • Otobüs: 142B, 146A, 147
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: BL – 101

Beşiktaş’ın Stadyumu Vodafone Arena Kapasite Ne Kadar? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*