Altınkoy Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi?

Altınkoy Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi? Altınkoy Nerede? Sorusuna cevap vermeden önce, bu sorunun çıkış noktasından bahsetmemiz gerekli. Star TV’de yayınlanan ve oldukça fazla seyircisi bulunan Medcezir dizisinden ortaya çıkan Altınkoy, Tozlu Dere birçok seyircinin ilgisini çektiği söylemek mümkün. Severek izlenilen Medcezir dizilesinin çekildi yer olan bu koya ve hayranlık duyduğu oyuncuların yer aldıkları alana gitmek ve bu televizyonda gödükleri güzellikleri canlı bir şekilde görmek istemektedirler. Altınkoy Nerede? Altınkoy’a nasıl gidilir. Altınkoy Yol Tarifi gibi sorusuna cevap veriyoruz.

Altınkoy Nerede

Tuzla’da çekilen dizide bahsi geçen Altınkoy’da Tuzla’da yer almaktadır. Dizide geçen üniversite sahneleri de İstanbul Bağcılardaki Kemerburgaz Üniversitesi  tarafından alına izin ile burada çekilmiştir. Tozlu Dere olarak adı verilen ve dizideki karakter Yaman’ın yaşadığı yer ise Ümraniye olarak bilinmektedir.

Tuzla’da inşa edilen villaların bulunduğu noktalarda çekilen Medcezir ile ilgili soruları da bu şekilde cevap bulmuş olduk. Peki Tuzla’da o villaların satış fiyatları ne kadar? Bu villaların özellikleri nedir? Tuzla’daki bu villaların kiralık fiyatları ne kadar?

Tuzla’da satılık daire fiyatları ortalama 500 bin TL’den başlıyor. Bu villalar 4+1 daire tiplerinden başlıyor.

Tuzla’daki villa özellikleri arasında çoğunlukla kendine özel bahçesi yer alıyor. Bazı villalarda ise yüzme havuzu bulunuyor. Bu villaların birçoğunda açık ve kapalı otoparka yer veriliyor.

Tuzla kiralık villa fiyatları ortalama 700 TL’den başlıyor. Şaşılacak şey olan bu fiyatları merkezi noktalara uzak olması etkiliyor.

Altınkoy Nerede? Nasıl Gidilir?

Tuzla konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Altınkoy konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Altınkoy yakınından geçen güzergâhları bulunmaktadır.

  • Otobüs: 133P, 133T, KM12, KM13
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-124, MİNİBÜS: C-72

Akbatı AVM Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*