ŞOK’un Kaç Şubesi Var? 2021 ŞOK Güncel Mağaza Sayısı

ŞOK’un Kaç Şubesi Var? İlk olarak yabancı kaynaklı olarak  kurulan Şok, sağlamış olduğu aktüel ürünler ve çeşitli markaları. İle ön plana çıktığı zamanda, Yıldız Holding tarafından fark edilerek satın alınmıştır. El değiştirdikten sonra bambaşka bir boyutta market anlayışına geçen Şok sağlamış olduğu ürünlerde daha kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeye devam etmektedir. 

ŞOK'un Kaç Şubesi Var

Aktüel olarak hizmet sektöründe devam eden Şok, Türkiye’nin 81 ilinde ortalama 8000 adet aktif mağazası ile hizmet vermeye devam ediyor. Mağazalarda yer alan ürünler aktüel kataloğu ile müşterileri bilgilendirilerek ürünlerin satışa sunulduğu tarihler ve çeşitli ürünlerde ortaya çıkacak olan kampanyalı fırsatlardan yararlanma imkanı sunuyor.

Türkiye’nin 81 ilinde 7800’ü aşan mağazaları ile 24 dağıtım merkezi ve 25.000’e ulaşan çalışanı bulunan şok, müşterilerin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını. Tek yerden ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyor.

Mağaza ağı, müşterilerine daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletmektedir.

ŞOK’un Kaç Şubesi Var?

2015’in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açarak, 2015 yılında net 699 adet, 2016’da 1.000 adet ve 2017’de 1.100 adet yeni mağaza açmıştır. Müşterilerine keyifli bir atmosfer yaratmak ve kolay bir alışveriş deneyimi sunmak amacıyla. Son üç yılda toplam 2.747 adet mağaza da yenileme işlemi yapılmıştır.

Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırmıştır. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır.

Hakan Binbaşgil Kimdir? Ne İş Yapar hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*