Hilltown Avm İstanbul Nerede? Nasıl Gidilir?

Hilltown Avm Nerede? Hilltown, Optimum, Piazza, Kozzy ve Maltepe Park markalı 12 alışveriş merkezi ile yedi ilde hizmet veren Rönesans Gayrimenkul’ün Küçükyalı’da 250 Milyon Euro yatırımı ile inşa edilen projesi olan Hilltown Alışveriş Merkezi, yeni nesil alışveriş merkezi kategorisinde müşterilerine hizmet vermekte. Rönesans Gayrimenkul konsept kurgusu bakımından Türkiye’de bir ilk olan Hilltown projesiyle yeni bir cazibe merkezi haline geldi.

Hilltown Avm Nerede

Ziyaretçilerin Adalar manzarasına karşı konumlanan restoranlarda, alışveriş caddelerinde ve açık alanlarda oturup vakit geçirebilecekleri keyifli alanlar. Dizayn eden Hilltown, yıllık 15 milyon ziyaretçi kapasitesine sahip olduğu bilinmektedir. Konsept mimarisi Amerikalı mimarlık ofisi Elkus Manfredi Architects imzası taşıyan proje, sahip olduğu Adalar manzarası, neoklasik mimarisi, kolay ulaşılabilir lokasyonu, seçkin markaları, alışveriş caddelerinde konumlanan cafe, restoran ve eğlence alanlarıyla misafirlerine yeni bir yaşam deneyimi sunmaktadır.

63 bin metrekare kiralanabilir alanı ve yaklaşık 2 bin metrekare eğlence alanı olan Hilltown’da 192 adet mağaza, 12 sinema salonu, 40 adet cafe/restoran ve 2 bin 400 araçlık otoparkı. İle ziyaretçilerini bekliyor. İstanbul’un yoğun temposundan sıkılmış metropol insanının nefes alabileceği alışveriş ve eğlence kasabası konsepti hedeflenerek tasarlanan Hilltown, adını mimari özellikler ile birlikte küçük bir şehir konsepti ile hazırlandı

Hilltown’da Vakko, Massimo Dutti, Oysho, Mavi, Bershka, Macro Center, Zara, Zara Home, Koton, Mavi, H&M, Boyner, Beymen Club, Big Chef’s, Ramsey, Macfit ve Media Markt gibi büyük markalara ev sahipliği yapıyor. İstanbul Ticaret Üniversitesi, yeni yapılacak Marmara Üniversitesi yerleşkesi, Turkcell, Bosch ve TED Rönesans Koleji gibi önemli kurumlara komşu olan Hilltown, metroya 250 metre mesafede yükselirken; sahile 10, metro bağlantısı ile Kadıköy’e 15, Sabiha Gökçen’e 30, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 15 dakika mesafede yer almaktadır.

Hilltown Avm Nasıl Gidilir?

İstanbul Maltepe konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Hilltown AVM konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Hilltown AVM – yakınından geçen güzergâhları var

  • Otobüs: 130Ş, 19B, 251, 500T
  • Tren: MARMARAY
  • Metro: M4
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-319, MİNİBÜS: C-50

Hilltown Avm İstanbul Nerede?

Ankamall Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*