Metromall AVM Nerede? Nasıl Gidilir?

Metromall AVM Nerede? 28 Eylül 2017 tarihinden itibaren hizmete açılan Metromall Alışveriş Merkezi Ankara’ya yeni bir heyecan getirdi. Metromall, dünyanın seçkin markalarından oluşan 200’den fazla mağazası, 3000 araçlık ücretsiz otoparkı, restoranları, sinema salonları ve eğlence merkezleri ile yılın 365 günü 10:00 ile 22:00 saatleri arasında ziyaretçilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Metromall AVM Nerede


Sektörünün öncü markaları ile çalışan Metromall, Zara, Bershka, Stradivarius, H&M, Decathlon gibi mağazaların yanı sıra; bölgenin en büyük teknoloji marketi Media Markt, Ankara’nın en büyük eğlence alanlarından biri olan Crocus Park ve Gym Fit spor kompleksini de içerisinde yer vermektedir.

Ankara’nın ilk, Türkiye’nin en büyük üstü açılabilen alışveriş merkezi Metromall AVM ulaşım kolaylığı ve açık havada alışveriş keyfini müşterilerine sunarak unutulmaz bir alışveriş keyfi yaşatmaktadır.

Söğüt İnşaat güvencesinde ziyaretçilerine en iyi şekilde hizmet veren Metromall, Ankara’nın ilk; Türkiye’nin ise en büyük üstü açılabilir alışveriş merkezi olarak kayıtlara geçmiştir. Kiralaması ve yönetimi Ka Danışmanlık tarafından yapılan Metromall Alışveriş Merkezi, alışverişe farklı bir deneyim sunmaktadır. Metromall Alışveriş Merkezi araç ile metro istasyonuna 20 saniye, çevre yoluna 2 dakika, havalimanına 20 dakika mesafede olan lokasyonuyla şehrin tüm alanına kolay ulaşım sunarak en büyük hizmeti sunmaktadır.

Metromall AVM’ye Nasıl Gidilir?

Yenimahalle konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden biri Metromall AVM’ye toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Metromall AVM yakınından geçen güzergâhları yer almaktadır.

Metromall AVM Nerede?

Zorlu Center Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*