Zorlu Center Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Zorlu Center Avm Nerede? İstanbul’un merkezinde eşsiz bir yaşam alanı oluşturan Zorlu Center, kentin buluşma noktası haline geldi. 73.000 m²’lik kiralanabilir alanda 200’ün üzerinde mağazası, 10.000 m²’lik ana meydanı ve 12.000 m²’lik parkıyla Zorlu Alışveriş Merkezi, toplamda 105.000 m²’lik inşaat alanı üzerine yapılmıştır.

Zorlu Center Avm Nerede

Beymen, 9.600m²’lik konsept mağazasıyla Zorlu Center’da bulunmaktadır. Apple, New York’taki ikonik küp mağaza konseptini ve Türkiye’deki ilk mağazasını yine Zorlu Alışveriş Merkezi’de açtı. Ayrıca; Bvlgari, Tiffany & Co., Balmain, Brooks Brothers, Cos, Pomellato,  Türkiye’de ilk defa kendi mağazalarıyla Zorlu Center’da bulunuyor.

Balenciaga, Valentino, Saint Laurent, Fendi, Dior, Louis Vuitton, Prada, Burberry,  Moncler, MontBlanc, Vakko,Vakkorama, Sevan Bıçakçı, Sponza, Urart gibi moda öncülerinin yanı sıra; 3.000 m² ile Türkiye’deki en büyük H&M,Beymen,  Zara, Beymen Club, GAP, Pinko, Tommy Hilfiger, Gant, Network, İpekyol, Abdullah Kığılı, Mango, Yargıcı ve Lacoste gibi moda markaları da Zorlu Center’daki yerini aldı.

Zorlu Center gurme konseptleriyle de fark yaratmaya devam ediyor. Türkiye’ye ilk defa gelen Eataly ve Morini gibi restoranların yanı sıra Günaydın ve Welldone gibi yerli restoranların yepyeni konseptleri Zorlu Alışveriş Merkezi’de İstanbullulara hizmet vermektedir.

Zorlu Center, sinema tutkunları için Cinemaximum’un 1.212 kişilik koltuk kapasiteli 8 salonu ile alışılmışın dışında bir sinema deneyimi sunuyor.

İstanbul’un tam kalbinde bulunan Zorlu Center ulaşım kolaylığıyla da öne çıkmaktadır. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center’a ulaşabiliyor.

Zorlu Alışveriş Merkezi hafta içi her gün 10:00 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Zorlu Center Avm’ye Nasıl Gidilir?

Beşiktaş konumundaki en çok ziyaret edilen konumlardan biri Zorlu Center AVM konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Zorlu Center AVM yakınından geçen güzergâhları var.

  • Otobüs: 251, 27SE, 42M, 49Z, 522, 59K, AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU
  • Metro: M2
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-16

Zorlu Center Avm Nerede?

Hilltown Avm İzmir Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*