Ankamall Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Ankamall Avm Nerede? 1999 yılında Migros Alışveriş Merkezi Ankara adı altında hizmete başlayan AVM, ziyaretçilerin oldukça yoğun talebi ile karşı karşıya geldi. Bu yoğun ilgi kısa süre sonra AVM’nin büyümesine neden oldu. Büyüyen AVM, 12 Mayıs 2006’da ‘Türkiye’nin Alışveriş Merkezi’ sloganıyla bu kez ANKAmall Alışveriş Merkezi adı altında kapılarını ziyaretçilerine açtığı bilinmektedir.

Ankamall Avm Nerede

ANKAmall, dünyanın seçkin markalarından oluşan 330’u aşkın mağazası, 120.000 m² kiralanabilir alanı, 6.000 araçlık ücretsiz otoparkı, kafeleri, restoranları, sinema salonları ve çocuklar için oyun alanlarıyla her gün 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.  

ANKAmall Alışveriş Merkezi’nde Türkiye’nin ve dünyanın seçkin birçok markası ve Türkiye pazarına ilk defa ANKAmall’da giriş yapan ünlü markalar yer almaktadır.  

11.800m²’lik mağaza alanı ile Koçtaş, 9.700 m² ile 5M Migros, Macera Adası ve Boyner, H&M, Boyner Sport, Deichmann, Mudo City, Flo, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Mango, Jack&Jones, Decathlon, MACFit gibi daha birçok ünlü marka ANKAmall’da yerini almaktadır.

Ziyaretçilerine her yönüyle rahat, keyifli ve kaliteli bir alışveriş sunan ANKAmall, gerçekleştirdiği aktiviteler ile de Ankara’da alışveriş anlayışını değiştirmeye devam ediyor.  

Yönetimini ve kiralamasını Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.’nin üstlendiği ANKAmall Alışveriş Merkezi, her gün 10:00 – 22:00 saatleri arasında alışverişi, çeşitle, keyifle ve yaşama dair güzel anlarla sunmaya devam ediyor.  Ankamall Avm’ye Nasıl Gidilir?

Ankamall Avm’ye Nasıl Gidilir?

Yenimahalle konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ankamall konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Ankamall yakınından geçen güzergâhları yer almaktadır.

  • Otobüs: 112, 114, 297-7, 419-5, 445, 514
  • Tren: BAŞKENTRAY
  • Metro: M1-M2-M3

Ankamall Avm Nerede?

Metrapol Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*