Metrapol Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Metrapol Avm Nerede? Asset’in kiralama ve yönetimini üstlendiği Metropol İstanbul projesi, Ataşehir’in merkezinde, İstanbul Finans Merkezi’nin hemen karşısında yer alan 800.000 m2’den büyük inşaat alanı ile ofis, rezidans ve alışveriş merkezi’nden oluşan Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesi olarak bilinmektedir.

Metrapol Avm Nerede

Metropol İstanbul, Amerika Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) Core & Shell (CS) derecelendirme sisteminde belirtilmiş çevre şartları ve performansını en iyi şekilde kullanmak amacı ile tasarlanmış ve inşa edilmiştir. LEED GOLD Sertifikasına sahip projenin yaşam blokları tasarımı RMJM ofisine, AVM tasarımı ise ROY HIGGS INTERNATIONAL ofisine aittir.

Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi, 250 mağazası, 5.000 m2’lik eğlence ve performans alanı, 4.000 araç kapasiteli otoparkı, 5.000 m2’ye yayılan çocuk ve genç oyun alanları, 1 km uzunluğundaki açık park ve spor alanları, farklı konsept ile tasarlanan açık ve kapalı avlu, cadde ve sokakları, tüm çevreyollarına yaklaşık 10 dakikalık uzaklıkta yer alan konumu, Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sunan kafe ve restoranları ile İstanbul’da yaşamın yeni merkezi olarak İstanbul vatandaşlarına hizmet vermektedir.

Metrapol Avm’ye Nasıl Gidilir?

İETT

8KTEPEÜSTÜ – ATAŞEHİR / KOZYATAĞI METRO

10A ESATPAŞA – YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ / FERHATPAŞA

13ATAŞEHİR / ÇAKMAK MAHALLESİ – KADIKÖY

13ABALTUNİZADE – ATAŞEHİR / BOSTANCI

14ŞBŞAHİNBEY – KADIKÖY

16MACARLAR SİTESİ / ATAŞEHİR – ÜSKÜDAR

19EYENİDOĞAN/ ATAŞEHİR – KADIKÖY

19MACARLAR SİTESİ / ATAŞEHİR – KADIKÖY

21BBATI ATAŞEHİR / KÜÇÜKBAKKALKÖY – KADIKÖY

256YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ / ATAŞEHİR – TAKSİM

DOLMUŞ
  • Kadıköy – Ataşehir
  • Taksim – Ataşehir
  • Üsküdar – Ataşehir
  • Üsküdar – Ferhatpaşa

Metrapol Avm Nerede?

212 AVM Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*