Tamer Özyurt Kimdir? Ne İş Yapar?

Tamer Özyurt kimdir? Ne İş Yapar?Tamer Özyurt, 1968 yılında Gaziantep de doğmuştur. 12 yaşından buyana inşaat sektöründe yer alan Tamer Özyurt, bugün ki Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Tamer Özyurt Kimdir

Tamer Özyurt kimdir? Ne İş Yapar?

Tamer Özyurt eğitim hayatı olarak; Beyazıt İlkokulu’nu ve Bakırköy Ortaokulu’nu bitirmiştir. Daha sonra Tamer Özyurt, Bakırköy Ticaret Lisesi’nden mezun olmuştur. 12 yaşında Tahtakale’de çalışmaya başlayan Tamer Özyurt, Esenyurt’ta 25 metrekarelik bir alanda yapı malzemeleri satışı yapılan nalburiye dükkanı açmıştır.

Uzun bir süre yapı market sektöründe hizmet vermekte olan firma, bu süreçte profesyonel çalışma anlayışı ve ileri görüşlü uzman kadrosu ile müşterilerinin her zaman yanında olmuştur. Yapı market sektöründe belli bir büyüklüğe ulaştığını düşünen Özyurtlar Şirketler Grubu’nun kurucusu olan Tamer Özyurt, 2005 yılında inşaat sektörüne adım atmış, konut ve işyeri yapımına başlamıştır.

Yapı malzemeleri alanındaki faaliyetleri neticesinde elde ettiği tecrübesi ile ilerleyen firma, Bahçeşehir – Boğazköy hattında Tasarımcılar Sitesi, Esenyurt’ta Tasarımcılar İş Merkezi, üç etaptan oluşan Gardencity projesi ve Esenkent – Bahçeşehir arasındaki Ntepe Bulvarı’nda yer alan Ntepe Evleri ile inşaat sektöründeki yerini sağlamlaştırdı. Özyurtlar Şirketler Grubu, 2010 yılı Mayıs ayında temelini atmış olduğu Ntowers ve Aralık ayında satışa sunduğu Nmerkez’le de bölgesinde güçlü bir inşaat firması olmuştur.

Hakan Gedikli Kimdir? Ne İş Yapar? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*