Piazza Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Piazza Avm Nerede? Rönesans Holding tarafından 378 milyon Euro yatırım değeriyle Maltepe’de inşa edilen projenin konumu, mimarisi ve sahip olduğu ayrıcalıklarla karlı bir yatırım olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Piazza Avm’de 230 dairelik konut bloğu, modern ve teknolojik alt yapıyla donatılmış ofis bloğu ile açık meydan katlarının bulunduğu, bölgenin çekim merkezi olacak alışveriş merkezi yer almaktadır.

Piazza Avm Nerede

Projenin alışveriş merkezi kısmında, konser ve diğer etkinliklerin yapılacağı açık bir meydan, şık yeme içme mekânları, tanınmış moda markaları gibi kadar pek çok ihtiyacı karşılayacak mağazalar ve sinema alanları yer almaktadır. Yıllık ziyaretçi sayısının yaklaşık olarak 16 milyon olması beklenen Piazza Avm’nin, alışveriş merkezi ve ofis bölümünde ortalama 5 bin kişinin çalışacağı düşünülmektedir.

Direkt olarak metro bağlantısı ile ulaşım yönünden rahat bir imkan sunan Piazza, metro bağlantısıyla Atatürk Havaalanı’na 51, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 24, Kadıköy’e 30 dakika; sahil yoluna ise 3 km mesafede yer almaktadır. E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan Piazza, 2 bin 400 araçlık kapalı otoparkı ile ziyaretçilerine kolaylık sağlamaktadır.

Piazza Avm’ye Nasıl Gidilir?

Maltepe konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Piazza Avm konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Piazza Avm yakınından geçen güzergâhlar yer almaktadır.

  • Otobüs: 130Ş, 132M, 251, 500T, KM70
  • Tren: MARMARAY
  • Metro: M4
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-90

Piazza Avm Nerede?

Bulunduğunuz Konumda Piazza Avm’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Piazza Avm Adres;

Cevizli, Tugay Yolu Cd. 69-C, 34846 Maltepe/İstanbul

Espark Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*