Buz Mavisi Rengi Dekorasyon Örnekleri

Buz Mavisi Rengi Dekorasyon Örnekleri. Evinizin dekorasyonunda bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız sizlere buz mavisi rengini tavsiye edebiliriz. İç açıcı ve göze hoş gelen bir renk olan buz mavisi renginin açık tonlarda olması karanlık alanları aydınlatma sorunlarınızı ortadan kaldırarak şık bir görüntü katar.

Buz Mavisi Rengi Dekorasyon Örnekleri

Ev dekorasyonlarında herkesin sevdiği stillerin başında akdeniz stili gelir. Bu tarzın en popüler renklerinden bir tanesi de buz rengi tonudur. Ev dekorasyonunda buz renkleri kullanımı oldukça yaygın ve tercih edilen renkler arasındadır.

Buz Mavisi Rengi Dekorasyon Örnekleri

Buz Mavisi Rengi Dekorasyon

Ağırlıklı olarak yatak odasında ve salonlarda kullanılan bu renk, mekânlara ferahlık katmaktadır. Deniz mavisi ile kombinlenen, genelde soft ve sıcak bir havası olan bir renk tonudur. Açık olduğu için çok ferahtır, iç açıcı bir havası bulunmaktadır. Hemen hemen herkes tarafından sevilen bir renk tonudur.

Buz Mavisi Rengi Dekorasyon

Duvarlarımızın rengi koltuklarımızın ya da yataklarımızın, yani hangi oda içerisindeysek oradaki ana mobilya renklerini direk olarak mobilyaların üzerinde etkisini göstermektedir. Ağırlıklı olarak koyu renk tonları daha karanlık bir ortam yaratarak mobilyaların asıl renginin görünmesinin önüne geçer. Ev dekorasyonunda buz renkleri kullanımı duvar boyası ile olabileceği gibi mobilyalar ile de kullanımı söz konusu olmaktadır. Bu renk tonu koltuk takımı içinde özellikle de yatak takımlarında çok sık tercih edilen bir renk konumuna gelmiştir.

Buz Mavisi Rengi

Yatak odanızı ışıl ışıl bir alana çevirir, biraz canlı ve parlak renklerle harmanlandığı zaman mükemmel bir birliktelik ortaya koyar. Evlerimizin sıcak ve aydınlık olması bu renk sayesinde mümkündür. Buz renkleri evinize gerekli sıcaklığın sağlanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Son zamanlarda çok tercih edilen buz renklerini sizde evinizde deneyebilirsiniz.

Fuşya Rengi İle En İyi Ev Dekorasyonları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*