Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatları 2021

Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatları 2021. İlk olarak Laminat Parke nedir açıklayalım: laminat parke katmanlı parkedir. Doğal değildirler ve arasında MDF denilen madde kullanılır. 4 katmandan oluşur, bunlar; üst katman, kağıt tabaka HDF Tabakası ve  denge kağıdıdır. “Laminat kaplama” da denmelidir. Ayrıca odun talaşının kimyasal maddeler de kullanılarak yüksek basınç ve ısı altında sıkıştırılmasıdır.

Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatları

Öncelikle düşünüldüğünde parke, madde bakımından ahşap bir materyaldir ve en ağır koşullar ortaya çıktığında, örneğin; kaza, sel, baskın vb. sağlam kalması olanaksız hale gelir. Yapı bakımından ahşap bir parke, biraz önce belirttiğimiz olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında zarar görebilir. Fakat yapı bakımından suya dayanıklı olan bir laminat parke ya da su geçirmez parke sayesinde uzun zaman boyunca hem iş yeriniz hem de evinizde sağlıklı vakit geçirebilir ve işinizi yapabilirsiniz. Böylece herhangi bir ek masraftan ve beklenmedik durumlarda ortaya çıkacak olumsuz durumlardan korunmuş olursunuz.

Suya dayanıklı laminat parkelerin  her alanda kullanılabilir olması suya dayanıklı parke üretimiyle mümkün hale gelmiştir . Su geçirmez laminat parke üst tabakası sudan etkilenmeyen özel bir malzemeden üretilmiştir. Bu suya dayanıklı laminat parkelerde güçlü aşınma tabakası bulunmaktadır. Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatları 2021

Sudan Etkilenmeyen Parke Modelleri

İlk olarak akla gelen sudan etkilenmeyen parke modellerinden Vinil parke, suya dayanıklı parke modelleri arasındadır. Fakat son zamanlarda vinil parkeler daha kullanışlı olan ve Avrupa ülkelerinde popüler hale gelen LVT Parke modelleri ülkemizde de yavaş yavaş yaygınlaşmaya ve kullanımı artmaya başlamıştır.

Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatları 2021

Neoline Luna Vinil Parke  = 55,00

Neoline Luna Vinil Parke  = 70,00

LVT Vinil Parke 2,5mm YELVO001 = 182.38 TL

Çamsan Laminat Parke Fiyatları 2020 hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*