Mall Of İstanbul Nerede? Nasıl Gidilir? Mall Of İstanbul Yol Tarifi

Mall Of İstanbul Nerede? Nasıl Gidilir? Mall Of İstanbul Yol Tarifi Mall of İstanbul, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından ‘Dünyanın En İyi AVM’si’ seçilmiştir Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi olan Mall of İstanbul, İstanbul’un gelişen bölgelerinden biri olan Başakşehir’de Atatürk Havalimanı’nı TEM Otoyolu’na bağlayan kavşak üzerinde yerini almaktadır. Türkiye’nin en büyük yerli gayrimenkul yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 23 Mayıs 2014’te hayata geçirilen Mall of İstanbul projesinde, 350 mağaza ve binlerce marka hizmet vermektedir.

Mall Of İstanbul Nerede

Alışveriş, kültür-sanat ve eğlenceyi aynı çatı altında sunan Mall of İstanbul; Türk ve dünya tiyatrosu eserlerinin sergilendiği ve birbirinden başarılı sanatçıların konserlerinin sanatsever ile buluştuğu MOİ Sahne, Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı olan MOİPARK. Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi Cinetech ile başta Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’da alışveriş anlayışına değer katmaktadır.

Konsepti 7 tepeden oluşan ve İstanbul’dan esinlenilerek tasarlanan Mall of İstanbul; 4 rezidans bloğu, 1 ofis bloğu, 1 otel bloğu ve alışveriş merkezi kompleksinden oluşmaktadır. Sultan Ahmet, Taksim ve Yıldız Parkı’nın mimari detaylarının tekrar hayat bulduğu Mall of İstanbul, ziyaretçilerine gün ışığından maksimum seviyede yararlanmasını istemiş ve geniş koridorlarıyla ferah bir atmosfer alanı oluşturmaktadır. Dolaşım esnasında tüm katlardan bütün mağazalar eşit bir seviyede görünmektedir.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Avrupa ve Asya Kıtası’nı birbirine bağlayan TEM (Trans Europen Motorway) otoyolu üzerinde Başakşehir mevkiinde yer alan Mall of İstanbul’a ulaşım, toplu taşıma araçları, metro ve ücretsiz müşteri servisiyle kolaylıkla sağlanmaktadır.

Mall Of İstanbul Nerede? Nasıl Gidilir?

Başakşehir konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of İstanbul konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Mall Of İstanbul – yakınından geçen güzergâhları bulunmaktadır.

Fethi Paşa Korusu Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*