Biz Cevahir Haliç Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Biz Cevahir Haliç Avm Nerede? Biz Cevahir, Cevahirler İnşaat A.Ş. ortaklığında gerçekleştirdiği İstanbul Cevahir AVM, Grand Cevahir Hotel. Asia Hotel gibi başarılı projelerden sonra, Biz Cevahir Otel Sultanahmet, Biz Cevahir Otel İstanbul’u takiben  üçüncü projesi olan, tüm kiralama koşullarının Türk Lirası üzerinden yapıldığı. Biz Cevahir Haliç AVM, bulunduğu bölgeye katma değer sağlama. ve istihdam yaratma amacıyla hizmet vermektedir.

Biz Cevahir Haliç Avm Nerede

Bünyesinde 101 mağaza ve kiosk ve yeme-içme ünitesi bulunan alışveriş merkezi, kaliteli hizmet anlayışı ile ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme fırsatı sunmaktadır. 20.000 m2 kiralanabilir alanı,  400 araç kapasiteli otoparkı ile toplamda altı katta konforlu ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatan Biz Cevahir Haliç AVM, yeme içme alanları, bünyesinde Migros, Praktiker, Site Sinemaları, Playland ve Karadeniz bölgesinin sevilen giyim firması. B&Oil, yurt içi ve yurt dışında mobilyanın öncüsü. NDesign ile her ihtiyaca yönelik bir deneyim sunuyor. Ailelerin çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabileceği çocuk oyun alanı Playland ise hem çocuklara hem de ailelerine sosyalleşme fırsatı veriyor.

Biz Cevahir Haliç Avm’ye Nasıl Gidilir?

Eyüp konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Biz Cevahir Haliç AVM konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Biz Cevahir Haliç AVM yakınından geçen güzergâhları yer almaktadır.

  • Otobüs: 39D, 39O, 41Y, 48E, 49, 49G, 49T, 55B
  • Metro: M7
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-40, MİNİBÜS: A-74, MİNİBÜS: B-44

Biz Cevahir Haliç Avm Nerede?

Bulunduğunuz konumda Biz Cevahir Haliç Avm’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Adres

Vardar Bulvarı 5-11 Alibeyköy, Eyüpsultan, İstanbul

Telefon

0212 601 44 00


Fax

0212 601 44 11

Carousel Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*