Hilton Banyo Modelleri 2021

Hilton Banyo Modelleri 2021. Son yıllarda banyosunu yenileyecekler yeni nesil banyo modellerine rehavet göstermektedir. Yeni bir eve taşınacak olarak kişilerde aynı fikirde. Emlak sitelerinde yer alan ev ilanlarının açıklamalarında sık sık bu banyo kavramı yer almaktadır. Bugün en çok kullanılan ve çoğu banyoda karşımıza çıkan hilton banyolar aslında banyoların lavabo ünitelerini tanımlamaktadır.

Hilton Banyo

Lavabo ögesinin dolapları ve tezgâhı ile bir arada tasarlandığı lavabo ünitelerine banyo dolabı ya da hilton lavabo adı verilmiştir. Yani kısacası lavabonun bağımsız bir tasarım unsuru olmadığı ve dolap ve tezgâhla bir arada bulunduğu banyo modellerine denmektedir. Hilton banyolardaki lavabolar için gömme lavabolar da diyebiliriz. Lavabo ünitesi bütünüyle tezgâhın içine gömülü olmadığı modellerde de lavabonun donanımları dolap içine gömülüdür.

Hilton Banyonun Avantajları

Bu tip banyoların avantajları ise;

  1. Hilton banyolar; lavabo, tezgâh ve dolabın bir arada olmasından dolayı oldukça bütün bir tasarıma sahip olduğu için alandan tasarruf etme konusunda oldukça faydalıdır.
  2. Hilton banyolar; günlük kullanım için pratik olduğu kadar temizlik konusunda da kolaylık sağlamaktadır.
  3. Bu tarz banyo modelleri ve fiyatları ile oldukça modern bir banyo dekorasyonu sağlayarak hem şık hem de ekonomik bir banyo tasarımı olmaktadır.

Hilton Banyo Fiyatları

Hilton banyo modelleri ve fiyatları için Koçtaş, Tekzen, Vitra ve ECA Serel gibi markaları inceleyebilirsiniz. En düşük fiyatların 300TL’den başladığını ve 3.000TL’ye kadar çıkabildiğini bilinmektedir.

Markaların kullandığı malzeme ve modellere göre fiyatların farklılık gösterdiğini söylemek mümkün.

Çift Kişilik Yatak ve Baza Ölçüleri? Standartları Nedir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*