Adana Optimum Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Adana Optimum Avm Nerede?  Rönesans Holding bünyesindeki Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından 08 Nisan 2011’de hizmete açılan Adana Optimum, sosyal ve ekonomik anlamda bölgenin kalkınmasında önemli rol oynamaktadır. Bölgede özel bir sosyal yaşam alanı sağlamıştır.

Alışveriş merkezi konseptinin giderek değiştiği günümüzde çok seçenekli yaşam alanı da yaratma amacıyla yola çıkan Optimum. Marka karmasıyla seçkin alışveriş imkanları sunmaktadır.

Modern mimarisi, geniş alternatifli alışveriş seçenekleri ve eşsiz manzaralı terası ile dünya mutfaklarından tatların sunulduğu yiyecek-içecek alanlarını bir arada bulunduran Adana Optimum. Farklılığını ortaya koymaktadır.

Müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir yaşam alanı olan Adana Optimum, hafta içi ortalama günlük 27.000. Hafta sonları ise günlük ortalama 62.000 ziyaretçisini ağırlamaktadır.

Ön cephesi yeşillikler içinde eşsiz bir görüntüye sahip Seyhan nehri ve Hilton kavşağına bakan 145.000 m2’lik binada; 70.000 m2 kiralanabilir alanda. Zara, Decathlon, 5M Migros gibi anchorları, Avşar Sineması, Play bowling gibi eğlence mekânlarını, Pull& Bear, Stradivarius, Bershka gibi giyim markaları ve KFC, Pizza Hut, Arby’s, Baydöner ve Köfteci Ramiz gibi önemli gıda markalarını Adana’ya kazandırmış bulunmakta

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Adana Optimum, bünyesinde bulundurduğu 160 seçkin marka ile sadece Adana şehrine değil, Tarsus, Mersin, Hatay ve Niğde gibi bölgelere yakınlığı ile müşteri portföyünü daha da genişletmektedir. Adana Optimum, 12 kulvarlı bowling salonu ve 10 salonlu sinema merkezi ile de bölge halkına hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.

Adana Optimum Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Seyhan konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Adana Optimum Avm. konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Optimum – yakınından geçen güzergâhları var

  • Otobüs: 125, 160, HAVAŞ ✈
  • Metro: M1

İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Süreci Devam Ediyor hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*