Evkur İletişim Bilgileri? Evkur Müşteri Hizmetleri Numarası

Evkur İletişim Bilgileri? Evkur Müşteri Hizmetleri Numarası Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlayan Evkur firması; değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. Evkur Markası’nın ilk örneğini oluşturan Murat Halı Mağazaları, 1994 yılında ismini Evkur Alışveriş Merkezleri olarak değiştirmiştir. 1987 yılında tek mağaza ile başladığı bu sektörde; günümüzde 23’ü İstanbul’da, 64’ü de Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde olmak üzere toplam 87 mağazamızla 42 ilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Evkur İletişim

1987 yılında sadece halı satışı yapan Evkur firması, bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ana gruplarından oluşan 68.000 çeşit ürün seçeneği sunmaktadır. Çok katlı yürüyen merdivenli mağaza müşterileri alışveriş esnasındaki tüm konfor ve memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

Evkur müşterilerine sunduğu nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerinin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçenekleri sunduğu avantajlar, kaliteli hizmeti, kendine özgü mağaza konsepti; 87 mağaza, 213.000 m2 kapalı alan ve 3600 çalışanı ile; Evkur olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktadır. Geçmişten bugüne oluşan birikim, müşteri memnuniyeti ve sağlam finansal yapısı ile Evkur A.Ş. Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceği yeni mağazaları ile daha geniş müşteri kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir.

Evkur İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Evkurmüşteri hizmetleri numarası aşağıdaki gibidir.

 0212 473 46 46 

Web : https://www.evkur.com.tr/

Kurum Hakkında Kısa Bilgi : Evkur Alışveriş Merkezleri Ticaret Anonim Şirketi Halkalı Merkez Mahallesi Basın Ekspres Yolu Evkur Plaza No:33 Kat:9 Küçükçekmece / İstanbul

Bazilika Nedir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*