Kirli Beyaz Rengi İle Ev Dekorasyonu 2021

Kirli Beyaz Rengi İle Ev Dekorasyonu 2021. Ev Dekorasyonu çoğu insan için oldukça önemlidir. Hayatımızın en önemli kısmı burada geçer. Bu yüzden göze hoş gelen tasarımlar yapılmak istenir. Salon bölümü, evin en kullanılan ve en fazla zaman geçirilen, aynı zamanda misafirlerin ağırlandığı en çok kullanılan bölümüdür. Evin en önemli noktalarından birinin tasarımı yapılırken ferahlık ve genişlik hissi yaratmak oldukça önemlidir.

Kirli Beyaz

Kirli Beyaz Rengi İle Ev Dekorasyonu

 Açık renkler alana genişlik hissi kazandırır. Su yeşili, uçuk mavi, Kirli beyaz gibi renkler ışığı yansıttığı için ortama daha geniş ve ferah hissiyatı vermektedir. Özellikle Kirli beyaz bu açıdan büyük avantaj sağlar. Zarafeti ve şıklığı temsil eden bu tonlar son zamanlarda oldukça yaygın kullanılmaya başlanmıştır. Açık ve koyu her mobilya seçimiyle mükemmel uyum sağlar. Kirli beyaz boya kusursuz bir fondur. Göz alıcı fotoğraf çekimleri için Kirli beyaz duvarlarınızı zemin olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle resmini çekeceğiniz objeyi ön planda tutmanız kolaylaşır.

Beyaz rengi her türden eşya ve renk ile birlikte uyum yakalayabilirsiniz. Kirli beyaz da her türden eşya ile birlikte kullanılabilen oldukça uyumlu bir renktir. Kirli beyaza uygun renkler aslında hemen hemen hepsi diyebiliriz. Kirli beyaz duvar rengi ile vintage, Retro ve modern tasarımlar oluşturmanız mümkün. Kirli beyazla birlikte evinizde doğal tonları kullanabilirsiniz. 

Farklı renk tonları ile koyulaştırılmış Kirli beyaz tonları, açık beyaz tonları ile de uyumlu bir şekilde bir bütün olabilir. Örneğin bir odanın tasarımında açık beyaz bir sandalye ile bej renginden daha açık tonlu, kemik rengini andıran bir Kirli beyaz çalışma masası ve dolap kullanıldığını varsayar isek, ton farklılıklarının ortaya çıktığı şık bir görüntü oluşturacağı kaçınılmazdır.

Evde Petek Boyama Nasıl Yapılır? hakkında daha faza bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*