Gömme Dolap Modelleri 2021

Gömme Dolap Modelleri 2021. Evinizdeki fazla eşyaların oluşturduğu dağınık yaşam biçimleri hem evlerinizin güzelliğinin gözükmesine engel olur, hem de kullanacağınız alanı oldukça kısıtlar. Bu dağınıklıktan kurtulmanın en pratik ve dekoratif yolu olan gömme dolap modelleri hem işlevsel, hem de ergonomik tasarımlarıyla evinizin daha derli toplu gözükmesine olanak sağlar. Bu tarz dolaplar evinizde bulunan kenar, köşe ve ya uygun duvarlara montajlanarak bu tip yerlerin ekonomik bir şekilde faydalanmanıza imkân sağlar.

Gömme Dolap Modelleri
Gömme Dolap Modelleri

Mobilya teknolojisinin en son yenilikleri ile tasarlanan gömme dolap modelleri renkleri ve sıra dışı tasarımları ile ev, işyeri ve diğer yaşam alanlarınızı düzenleyen en önemli ayrıntılardan biri olmaktadır. Bu tip modelleri nerelerde kullanılır ve nasıl tasarlanır? Bunları merak ediyorsanız yazımızın devamında paylaşacağımız görsellerde ihtiyacınıza en yatkın olan dolap çeşitlerini buradan seçebilirsiniz. Kullanacağınız alanın metrekaresine göre tasarlanan, raflı rafsız, kapaklı kapaksız, bölmeli ve ya düz, aynalı ve ya sade, boyuna ve ya montajlandığı yerin özelliğine göre enine hazırlanan, zengin renk çeşitliliği sayesinde diğer mobilyalar, duvarlar ve halılar ile uyum sağlayabilen pek çok model online katalog yardımıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Gömme Dolap Modelleri

Gömme Dolap Nasıl Yapılır? Gömme Dolap Modelleri

Gömme dolap nasıl yapılır sorusunun cevabı aslında gömme dolap modellerini inceleyerek bulunabilirsiniz. Bu dolaplar, ev daha yapılırken duvar içerisinde dengeli boşluk bırakılarak yapılır. Duvarın kaplayacağı alan daha küçük bir hale getirilerek bu alanın depolama yeri olarak kullanılması planlanır. En eski zamanlardan ve en eski insanların yaşadığı zamanlardan beri ortada olan bir kullanımdır Orijinal hali ile gömme dolaplar, normalde dışarıdan bakıldığında duvar hizasında olması gereken bir santim bile önde olmaması gereken dolaplardır. Bu tarz bir dolap yerleşimi için ev yapılırken bunun planlanması önemli bir husustur. Sonradan yaptığınızda oda içerisinde uygun iki kirişin arasını kapatabilir bu şekilde bir gömme dolap hazırlayabilirsiniz.

Gömme Dolap Modelleri

Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri 2021 hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*