Vega AVM Nerede? Nasıl Gidilir?

Vega AVM Nerede? Nata Holding deneyimi ile harmanlanan, adını güneşten elli kat daha parlak bir yıldız olan Vega’dan alan “VEGA AVM İSTANBUL” İstanbul’un alışveriş kültürüne yeni bir anlayış getiren seçkin bir marka olarak hizmet vermektedir. Vega Avm İstanbul, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen giyim, ayakkabı, spor. Elektronik, ev eşyası, aksesuar, hobi markalarını en avantajlı fiyatlarla ziyaretçilerine sunmaktadır.

Vega AVM

Vega Avm İstanbul, gözde markaları, yüksek hizmet kalitesini, hesaplı alışveriş politikası ile bir çatı altında topladığı gibi, özel etkinlikleri ve rekreasyon alanları ile bir alışveriş merkezi olmanın ötesinde, bir yaşam merkezi haline gelmiştir. Eğlence alanı, dünya lezzetlerini sunan fast-food zincirleri ve tanınmış markaları içeren shop–mix’i ile Vega Avm İstanbul İstanbul’da sıra dışı bir alış veriş merkezi olmayı ilke edinmiş bir kuruluştur.

1995 yılı itibari ile faaliyet alanları birbirini destekleyen grup şirketleri halini alan Nata Holding, gerçekleştirdiği tüm projelerde toplam kalite yaklaşımını benimseyerek, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı, iyileştirme ve geliştirme hizmetleriyle fark yaratan, güvenilir, rekabet üstünlüğü ile müşteri tatminini sağlayan bir şirket olma prensibini edinmiş bir bütündür.

Vega AVM’ye Nasıl Gidilir?

İstanbul, Bahçelievler konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Nata Vega Avm konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Nata Vega Avm yakınından geçen güzergâhları yer almaktadır.

  • Otobüs: 97, 97E, 98M
  • Tren: MARMARAY
  • Metro: M1A, M3
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-31

Vega AVM Nerede?

Kulesite AVM Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*