TOKİ Müşteri Temsilcisine Bağlanma?

TOKİ Müşteri Hizmetleri Toki Müşteri Temsilcisine Bağlanma ? Telefon Numarası ve Çalışma Saatleri. Toki müşteri hizmetleri olarak da hizmet veren bir kurumdur. Toki’nin müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak yeni ve mevcut projeler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Başvuru tarihleri ve başvuruların gerçekleştirilme şekilleri hakkında da bilgilendirme yapılmaktadır. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, sadece konut projeleriyle değil aynı zamanda projeler ile birlikte ticaret merkezleri, camiler, okullar ve çocuk oyun alanları gibi sosyal konutlar gibi yapılarda inşa etmektedirler. Pek çok farklı noktada tarihi yapıları koruyabilmek adına çalışmalar gerçekleştiren TOKİ, restorasyon projelerine de yürüten ve bu amaçlara özel finansman sağlayabilen bir kurumdur. TOKİ müşteri hizmetleri sadece İstanbul’daki projeler ile ilgili değil, Türkiye genelindeki bütün projeler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz bir müşteri servisidir. 444 86 54 numarasını kullanarak konutlar ve projeler hakkında sizler de detaylı bilgi alabilirsiniz. Toki Müşteri Temsilcisine Bağlanma

TOKİ Müşteri Temsilcisine Bağlanma

TOKİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Çalışma Saatleri

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) sosyal konut projesi Türkiye’nin dört bir yanında rehavet görmektedir. TOKİ’nin internet sayfasında yer alan bilgilendirmelere göre, başvuru yapacakların T.C. vatandaşı olup, proje il/ilçe sınırları içerisinde yaşıyor olması ve kendisinin eşinin ve velayetleri altındaki çocukların üzerinde herhangi bir tapu kaydının olmaması ve en fazla hane halkı aylık gelirinin 5 bin 500 lira olması şartları aranmaktadır. TOKİ sosyal konut başvurularıyla ilgili bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, müşteri hizmetleri çalışma saatlerini öğrenmeleri gerekmektedir.

Toki Müşteri Hizmetleri Bigileri

Toplu Konut Bilgilendirme Hattı “Alo TOKİ” olarak da bilenen 2020 TOKİ müşteri hizmetleri çalışma saatleri hafta içi her gün sabah saat 08:00 ile akşam 20:00 arasında verilmmektedir. Hafta sonları 2020 TOKİ çağrı merkezi çalışma saatleri ise sabah saat 09:00 ile akşam saat 18:00 arasıdır.

Toki Müşteri Hizmetlerine Hızı Bağlanma

Ayrıca 0212 495 40 40 numarası üzerinden de müşteri hizmetlerine hızlı bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’da hayata geçirilen konut ve projeler ile ilgili tüm detayları edinebileceğiniz çağrı merkezine bağlanarak müşteri hizmetlerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerde bulunabilirsiniz.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) Merkez Bina

Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent – Çankaya / ANKARA

Tel: 0 (312) 565 20 00
Faks: 0(312) 266 77 48

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) İstanbul Hizmet Binası

Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) 34307 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL
Tel: 0 (212) 495 40 40
Faks: 0(212) 470 03 16

Hisseli Arsaya İzinsiz Ev Yapmak ? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*