Metrocity AVM Nerede? Nasıl Gidilir?

Metrocity AVM Nerede? İstanbul’un merkezinde, 1. Levent’te yer alan MetroCity Alışveriş Merkezi, beş kat üzerinde 175 mağaza, restoran ve kafesi, 1.200 araç kapasiteli kapalı otoparkı, 1. Levent metro durağına direkt bağlantısı ile haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaretçilerine hizmet veriyor. MetroCity modern mimarisi, eğlence alanları, güçlü markaları ve yeme içme alanı ile benzersiz bir alışveriş ve eğlence ortamı sunuyor.

Metrocity AVM Nerede

Toplam 51.000 m² üzerine kurulan MetroCity Alışveriş Merkezi, gün ışığı almasının avantajı ile ferah ve aydınlık bir ortamda alışveriş imkânı sağlıyor. MetroCity Alışveriş Merkezi, modern mimari yapısının yanı sıra MMM Migros, Decathlon, Boyner, Flo, Marks & Spencer, Joker, Teknosa, LC Waikiki, D&R ve ebebek gibi büyük mağazalar, Starbucks gibi kafe ve restoranlarıyla güçlü bir yemek katından oluşuyor.

Sinema salonları, bowling salonu, çocuk oyun alanları gibi her yaşa hitap eden eğlence merkezleriyle MetroCity’de alışveriş eğlenceye dönüşüyor. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra düzenlediği sürpriz aktiviteler ve kampanyalarla da MetroCity, İstanbul’da alışverişin en heyecanlı adreslerinden biri olmaya devam ediyor.

Metrocity AVM’ye Nasıl Gidilir?

Levent, Beşiktaş konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Metrocity AVM konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Metrocity AVM yakınından geçen güzergâhları yer almaktadır.

  • Otobüs: 121B, 36L, 42M, 49Z, 522B, 62
  • Metro: M2
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-33, MİNİBÜS: SRY-16

Metrocity AVM Nerede?

Bulunduğunuz konumdan MetroCity Avm’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Adres

Levent, Büyükdere Cd. No:171, 34330 Beşiktaş/İstanbulTelefon

Telefon

0 212 344 06 60


Fax

0 212 344 06 61


Mail

info@metrocity.com.tr

Forum Bornova Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınıız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*