Emlak Konut Online İşlemler! Borç Sorgulama, Aidat Ödeme

Emlak Konut Online İşlemler! Borç Sorgulama, Aidat Ödeme. Emlak Konut GYO, Türk gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini yürüten bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketidir. Türkiye’de uzun yıllardır hizmet vermekte olan Emlak Konut GYO, yapmış olduğu nitelikli konut projeleri sayesinde yüz binlerce vatandaşı uygun fiyatlarda ev sahibi yapmıştır, ayrıca müşterilerine kolaylık sağlamak adına çeşitli ayrıcalıklar da sağlamaktadır. Örneğin; Emlak Konut işlemler platformu sayesinde müşterilerinin ödemelerini herhangi bir banka ya da ödeme noktasına gitmeye gerek duymadan online hizmetler sağlamaktadır.

Emlak Konut Online İşlemler

Emlak Konut Online İşlemler

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A. Ş. sunmuş olduğu online işlemler uygulaması ile müşterilerine kolaylık sağlamayı hedeflemektedir. Online işlemler uygulaması sayesinde müşteriler taksit ödemelerini gerçekleştirebilmekte, aidat ödemelerini yapabilmekte ve konutları ya da iş yerleri ile alakalı problemlerini bildirebilmekte, ödeme planlarını görebilmekte ya da ne kadar ödeme yaptığını – yapacağını görebilmektedir.

Emlak Konut Online Aidat

Emlak Konut GYO, konut projelerinde yaşamını sürdüren müşterilerinin aidatlarını kolaylıkla ödeyebilmeleri ve takip edebilmeleri sağlamak amacı ve internet üzerinden ödeme hizmete sunmuştur. Emlak Konut online aidat sayfası üzerinden konut projelerinde yaşamını sürdüren vatandaşlar T. C. Kimlik numarası ve Abone numarası gibi bilgileri girerek aidat borcu sorgulayabilmektedir. Borcu olan vatandaşlar da yine aynı sistem üzerinden banka hesap kartı ya da kredi kartı aracılığı ile aidat ödeme işlemini gerçekleştirebilmektedir. Fakat icra takibinde olan borçları bu sistem üzerinden görebilmek mümkün olmazken, bu borçlar avukatlardan takip edilebilmektedir.

Emlak Konut  Borç Sorgulama

Emlak Konut GYO konut projelerinde yaşamını sürdüren müşterileri Emlak Konut online işlemler ve borç sorgulama işlemleri rahat yapabilmeleri adına online işlem hizmeti vermektedir. Emlak Konut’un resmi sitesinde yer alan ‘http://onlineislemler.emlakkonut.com.tr/online/‘ adresinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Emlak Konut GYO web borç sorgulama için tıklayınız.

Emlak Konut GYO A.Ş Genel Müdürlük; Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2 B (BATI ATAŞEHİR) ATAŞEHİR – İSTANBUL Emlak Konut iletişim numarası: 0216 579 15 15

TOKİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Çalışma Saatleri hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*