Derzli Parke Modelleri 2021

Derzli Parke Modelleri 2021. Öncelikle Derzli parkeler kilit sistemiyle döşenen parkelerdir. Döşeme sırasında parkelerin arasında boşluk olmaz. Derzli parke adını, parke döşendikten sonra derz malzeme ile doldurulmuş gibi görünmesinden almıştır. Görünüş olarak derz dolgulu parkeler olarak algılanır aslında derz dolgu kullanılmamıştır.

Derzli Parke Modelleri

Derzli parke ile derzsiz parke arasında bulunan fark da görüntüdür. Derzli parkelerde 1 mm V boşluk görüntüsü dolgulu bir yapıda görünmesine neden olur. Fakat derzsiz parkelerde bu dolgu görünümü bulunmamaktadır. Derzli parkelerin döşemesinde kilit döşemesi olduğundan derzsiz parkelere göre daha kolaydır. Ayrıca derzli parkeler dersiz parkelere kıyasla aşınma ve yıpranmaya daha dayanıklı parkelerdir.

Derzli Parke Modelleri

 Derzli laminat parke ile mekanlarınız olduğundan daha geniş görünüme sahip olur. Dolgulu görüntüsü ile de yaşam alanlarınıza şıklık katacaktır.

Derzli parke modelleri;  8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm kalınlıklarında ürünlerdir. Derzli parke sınıfı en az 32 sınıf AC-4 olmalıdır. Bu parkenin kalınlığı arttığın zaman dayanıklılığı da artmaktadır. Derzli parke renkleri açık renklerden koyu renklere bir çok renk seçeneğine sahiptir.

Derzli parkeler döşeme kolaylığı ve kalitesiyle zeminlerde yeni bir atmosfer arayanlar için seçenek oluşturur. Aynı zaman da derzli laminat parke kullananlar temizliğinin kolay olmasından dolayı bu malzemeyi yer döşemelerinde tercih etmektedir.

Derzli Laminat Parke Modelleri

Derzli laminat parke, birçok modeli ile sizlere farklı seçenekler sunmaktadır. Düz modeller, mat modeller, desenli modeller vb. çeşitleriyle ön plana çıkmaktadır.

GT, Floorpan, Şerifoğlu, Çamsan bu parke modellerinde en çok tercih edilen bu laminat parke modelleri arasında yer alır. Ayrıca Çamsanın parke modeli arasında olan Rustik meşe de derz arayan kullanıcıların ilk tercihleri arasındadır.

Defolu Laminat Parke Fiyatları 2020 hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*