ArenaPark Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

ArenaPark Avm Nerede? 26 Ağustos 2011 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türk ve dünya markalarının arasında yer aldığı 110 mağazası ve 10 salondan oluşan sinema alanıyla kısa sürede Avrupa yakasının çekim merkezi olmayı başarmıştır.

ArenaPark Avm Nerede

100.000 metrekarelik alanda faaliyet gösteren ArenaPark’ın, 44.000 metrekarelik kiralanabilir kısmı bulunmaktadır. ArenaPark’ın iki katı alışveriş ve yaşam merkezi, bir katı ise otopark olarak düzenlenmiştir. 110 mağazanın bulunduğu merkezde her bütçeye ve zevke uygun ADL, Mango, Mavi, Colin’s, LC Waikiki, Defacto, Koton, Hotiç, Hatemoğlu, Hummel, Sevil Parfüm, D&R;, FLO, Mudo, Watsons, Siemens, Hayal Kahvesi, Starbucks, KFC ve Burger King gibi ulusal ve uluslararası markalar yer almaktadır. ArenaPark’ın içinde 6.800 metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren 5M Migros, 50 bin çeşit ürünü en uygun fiyatlarla ziyaretçilere sunmaktadır.

Alışveriş dışında, yaşam ve eğlence merkezi konsepti ile öne çıkan ArenaPark’ta 2 bin 400 metrekarelik, 10 salondan oluşan sinema alanı yer alıyor. İşletmeciliğini Site Sinemaları’nın yaptığı sinema alanı, teknolojik alt yapısı ve ferah atmosferiyle dikkat çekmektedir. Bulunduğu bölgenin en büyük sinema salonuna sahip olan ArenaPark, vizyondaki filmleri uygun fiyata izleme imkânı da sunmaktadır.

Küçükçekmece Atakent’te yaşayanların yürüme mesafesinde olan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, haftanın yedi günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kısaca ArenaPark İstanbullulara şehrin içinde renkli bir alışveriş ve yaşam sunuyor.

Arenapark Avm Nerede?

Küçükçekmece konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan ArenaPark AVM konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının ArenaPark AVM yakınından geçen güzergâhları yer almaktadır.

  • Otobüs: 36AY, 79K, 98, 98H, MR40
  • Metro: M3, M9
  • Minibüs / Dolmuş: KAYAŞEHIR – IKITELLI – KÜÇÜKÇEKMECE, MİNİBÜS: A-46

Arenapark Avm’ye Nasıl Gidilir?

Bulunduğunuz konumdan ArenaPark Avm’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Adress

Atakent, Çiçekli Vadi Cd. No:1, 34200 Küçükçekmece/İstanbul

39 Burda Avm Nerede? Nasaıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*