Erol Özmandıracı Kimdir? Ne İş Yapar?

Erol Özmandıracı Kimdir? Ne İş Yapar? Erol Özmandıracı, 10 Aralık 1967 İstanbul doğumludur. İlköğrenimini Şişli Terakki Lisesi’nde tamamlamış, lise öğrenimini ise İngiltere’de Oxfordshire Carmel College’de tamamlamıştır.

Erol Özmandıracı Kimdir

Erol Özmandıracı Kimdir? Ne İş Yapar?

1989 yılında yükseköğrenim için New York’a gitmiş ve burada Syracuse Üniversitesi’nde ekonomi tahsilini tamamladı. Erol Özmandıracı, 1993 yılında okulu bitirip, iki yıl bir Japon firmasında kimyasal ürünler ve metal departmanı satış müdür yardımcılığı yapmıştır. Ardından Türkiye’ye dönen Erol Özmandıracı, 1994 yılında Esteks Dış Ticaret şirketini kurmuş ve bu şirkette Kurucu Başkan ve CEO olarak ev tekstil imalat ticaret ve pazarlama işlerini gerçekleştirmiştir.  2013 yılından bugüne de Kurucu Partner olduğu Kendo Gayrimenkul Şirketinde Yönetim Kurulu Üyeliğini yapmaktadır. 2000 yılında kurduğu Bay Gıda şirketinde pirinç ve çeltik gibi kuru gıda ticareti yapman Erol Özmandıracı, Bay Gıda Şirketinde Kurucu Partner ve Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.

1997 yılında kurmuş olduğu Bay İnşaat şirketi, arsa ve proje geliştirme, mimari projelendirme, konsept geliştirme ve pazarlama ve satış yönetimi çalışmalarını yürütmektedir. Ayrıca Benim Ormanım Projesi kapsamında TEMA Vakfı aracılığı ile ağaçlandırma çalışmalarına da destek vermektedir.

Sevil Sabancı Kimdir? Ne İş Yapar? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*