Akbatı AVM Nerede? Nasıl Gidilir?

Akbatı AVM Nerede? İstanbul ‘un Esenyurt ilçe sınırında yer alan Akbatı AVM, Bahçeşehir bölgesinin de modern ve popüler olan bir alışveriş merkezidir.

Akbatı AVM Nerede

Akkök Şirketler Grubu iştiraki Akiş Gayrimenkul tarafından inşa edilen Akbatı AVM, 50 bin 838 metrekare alan üzerinde bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezi ve rezidans konsepti ile inşa edilmiştir.

Akbatı AVM içerisinde 200’e yakın mağaza, 9 sinema salonu ve birçok lezzetlerin sunulduğu birbirinden farklı tatları sunan restoranlar, oyun ve eğitim alanları bulunmaktadır.

Esenyurt-Bahçeşehir Bölgesi’nde bulunan Akbatı AVM bünyesinde geniş ışıklı alan, süs havuzu, şelaleyi andıran Fountain Court, iç alana taşınmış peyzaj alanları, köprüler ve çeşitli dekoratif ürünler kullanılmaktadır. Restoranlar Meydanı’nı yapısı içerisinde bulunduran Akbatı AVM, 5 bin kişilik Festival Park alanını da yer almıştır.

Akbatı AVM’ye Nasıl Gidilir? Akbatı AVM Nerede?

Akbatı AVM, İstanbul’un Esenyurt ilçesine bağlı Sanayi Mahallesinde yer almaktadır. Akbatı AVM’sine ulaşımı sağlamak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu farklı ulaşım imkanları şu şekildedir:

Anadolu yakasından gelenler için;

Kadıköy Söğütlüçeşme’den Metrobüs hattına binerek Mecidiyeköy’de inip, buradan mezarlığın orada bulunan otobüs durağından E-58 numaralı otobüse binerek Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Üsküdar’dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inerek, Metrobüs hattına aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy’de ininiz. Buradan da yine E-58 numaralı otobüsle Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Ümraniye’den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy Metrobüs durağında inerek yine E-58 numaralı otobüsle Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için;

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi metrobüs istasyonundan Metrobüs ile İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü durağında inerek 142A ya da 76D numaralı otobüse aktarma yapın. Ardından Esenkent durağında inerek Akbatı Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Taksim’den 76E’ye binerek Esenkent durağında indiğiniz zaman Akbatı Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Vadi İstanbul Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*