810 TL Taksitle TOKİ’den Ev Sahibi Olma İmkânı!

810 TL Taksitle TOKİ’den Ev Sahibi Olma İmkânı! Toplu Konut İdaresi (TOKİ) yeni konutlar inşa etmeye devam ediyor ve dar gelirli binlerce vatandaşı ev sahibi yapmak için birçok konutun satışını başlattı.

810 TL Taksitle TOKİ'den Ev Sahibi Olma İmkânı

Konut almak isteyen vatandaşlar için kolay ödeme koşulları sağlayan TOKİ, satışa çıkarttığı evler ile herkesi hayallerine kavuşturuyor. Türkiye genelinde birçok konutun satışı için ihaleler düzenlemeye devam ediyor. Bankaların yüksek kredi ve faiz seçenekleri ile uğraşmak istemeyen vatandaşlar ev hayallerini askıya kaldırmışken, uygun fiyatlı ve hızlı konut sahip olma ihtimali ile hayallerini gerçekleştirme imkanı buluyor.

TOKİ’den 1.025 Konut Satışa Sunuluyor!

TOKİ’nin İstanbul’da yapacağı yeni projeler Tuzla ve Esenler ilçesinde gerçekleşecektir. Bu proje de Esenler de gerçekleşecek kentsel dönüşüm kapsamında toplam 1.025 konut satışa sunulacaktır.

Tuzla’da ise Aydınlı Mahallesi’nde 508 konut için 13 Ağustos’ta ihaleye çıkılacaktır.

Kırşehir Merkez’de bulunan proje için başvurular 30 Eylül’e kadar süreceği açıklanmıştır. 810 TL’den taksitler ve fiyatlar ise 165 bin TL’den başlıyor.

Yeni illerde de TOKİ tarafından yeni konut projeleri gelmektedir.

TOKİ’den Nasıl Ucuz Konut Alınır? 810 TL Taksitle TOKİ’den Ev Sahibi Olma İmkânı!

Uygun ödeme planları ile güvenli şekilde konut almak isteyen vatandaşlar TOKİ aracılığı ile ev almak için firmanın internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanları takip etmeli. TOKİ tarafından satışa çıkarılan ucuz, uygun fiyatlı evleri satın alabilmek için bir takım şartlar istenmektedir. Bu şartları sağlayan vatandaşlar TOKİ 2021 yılı ucuz konut kuraları için gerekli olan peşinatı ödemeleri isteniyor.

Kuraya katılım için TOKİ’nin vermiş olduğu peşinatlar Ziraat Bankası ve Halk Bank’ta belirtilen hesaplara yatırılmaktadır. İstenilen peşinatları vatandaşlar ister banka şubesine giderek ister internet bankacılığından havale yaparak ya da ATM üzerinden para yatırma işlemi yaparak gerçekleştirebilirler. Peşinatın ödemesinin ardından TOKİ’nin belirlediği tarihlerde başvuru formu ve peşinat olarak yatırılan tutarın dekontu ile birlikte TOKİ’nin kurasına katılım sağlayabiliyorsunuz. Kura sonucunda ismi çıkan kişiler, TOKİ’den ucuz konut satın alabilirler.

Ağustos 2021’de Satışa Çıkacak Konut Projeleri! hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*