Ağustos 2021’de Satışa Çıkacak Konut Projeleri!

Ağustos 2021’de Satışa Çıkacak Konut Projeleri! Ağustos ayı 2021 yılında satışı çıkacak olan konut projeleri için lansman dönemine özel olarak fiyat ve kampanyalar ile alıcılarını beklemektedir. 2021 ağustos ayında satışa sunulacak olan konut projleri şunlardır:

Ağustos 2021’de Satışa Çıkacak Konut Projeleri!

1. Sinpaş Boulevard Sefaköy ve Boulevard Finans Şehir

Sinpaş Boulevard Sefaköy ve Boulevard Finans Şehir

Sinpaş GYO, gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Sinpaş’ın sunduğu projelerinden ön talep toplayan projeler arasında bulunan Boulevard Sefaköy ve Boulevard Finans Şehir projeleri 2021 Ağustos ayı içerisinde satışa sunulacak olan projeler arasında yer almaktadır. Sinpaş Boulevard Sefaköy ve Boulevard Finans Şehir projesinin detayları henüz belli olmadı.

Sinpaş Boulevard Finans Şehir projesinin ödeme planı da henüz belli değildir.

2. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya
Ağustos 2021’de Satışa Çıkacak Konut ProjeleriAğustos 2021’de Satışa Çıkacak Konut Projeleri

1992 yılında kurulmuş olan ve o günden beri büyük bir özenle sadece mimari yapılar değil, huzurlu yuvalar inşa etmeyi hedef edinmiş olan Sur Yapı tarafından inşa edilen Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesinde ön talep süreci devam etmektedir.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesinin Ağustos ayında satışa çıkması beklenmektedir. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesi 32 bin hektarlık orman alanıyla dikkat çeken ve otel konforunda ömür boyu sahip olacağınız devremülkler yer almaktadır. Bu projede yer alan konutların fiyatları 20 bin TL’den başladığı projede restoranlar, aquapark, kumsallı yüzme havuzu, tematik yüzme havuzu, özel plaj, spa ve welness alanları, orman bulunmaktadır.

3. Nidapark İstinye Vadi

Nidapark İstinye Vadi projesi ön satışı devam eden projeler arasında bulunmaktadır. 2021 Ağustos ayı içerisinde satışa çıkması beklenen Nidapark İstinye Vadi projesi 20 blok şeklinde ve 178 konuttan oluşan, 60 ay 0 vade imkanı ve bunun yanı sıra 1 yıl ertelemeli ödeme fırsatı sunan bir projedir.

Annesinden Miras Kalanlar Dikkat! hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*