Tahir Çelik Kimdir? Ne İş Yapar?

Tahir Çelik Kimdir? Ne İş Yapar? Tahir Çelik, Ece Türkiye firması tarafından yönetilen Ankamall Alışveriş Merkezi’nin yöneticisidir. Aynı zamanda da Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi’nin yeni alışveriş merkezi müdürü olmuştur.

Tahir Çelik Kimdir

Tahir Çelik’in eğitim hayatıyla ilgili olarak da; Süleyman Demirel Üniversitesi Elektrik, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.

Tahir Çelik Kimdir? Ne İş Yapar?

Tahir Çelik, 20 yıllık tecrübesini yeni projelere aktarmak ve sektörün dinamiklerine yön verebilmek amacıyla GLA Gayrimenkul Yönetim, Kiralama ve Danışmanlık A.Ş.’de CEO olarak görevine başlamıştır.

Çelikler Holding Geçmişi

Çelikler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çelik tarafından 1958 yılında kurulmuştur. Çelikler Taahhüt, hali hazırda diğer grup firmalarımızla beraber Çelikler Yatırım Holding A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. İnşaat-Taahhüt, Enerji, Madencilik, Turizm ve Hazır Beton gibi sektörlerde faaliyet gösteren Çelikler Holding, inşaat sektöründe; Otoyol, Köprü, Demiryolu, Bina, Konut, Kanalizasyon, Yağmursuyu, İçmesuyu, Atıksu, Dere Islahı, Gölet, Dekapaj, Hazır Beton, Madencilik sektöründe; Kömür ve mermer üretimi, Turizm sektöründe; Otel İşletmeciliği, Enerji sektöründe; Termik, Jeotermal ve Hidroelektrik Santrallerinden elektrik üretimi yapmaktadır.

Serdar Adalı Kimdir? Ne İş Yapar? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*