HAKMAR’ın Kaç Şubesi Var? 2021 HAKMAR Güncel Mağaza Sayısı

HAKMAR’ın Kaç Şubesi Var? 1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 27’ye ulaştırmıştır. Deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2‘lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına kendini göstermeye başlamıştır

HAKMAR'ın Kaç Şubesi Var

Aracı firmalar yerine doğrudan üretici ile tedarik anlaşması yaparak büyüyen Hakmar Express, bugün 566 mağazaya ulaşmıştır.

HAKMAR’ın Kaç Şubesi Var?

2018 yılını 1.2 milyar TL ciro ile kapatan Hakmar, 2019 yılını da yüzde 20 büyüme ile kapattı. Mağazalaşma çalışmalarına discount konseptiyle devam edeceklerini ifade eden Hakmar Express Pazarlama Müdürü İbrahim Kaçmaz, “Mağazalarımızın tamamında logo ve konsept değişikliği yaparak yeni büyüme planımızı yaptık. Raflarımızdaki 300’den fazla ürünü doğrudan üreticiden ve çiftçiden temin ediyoruz. Aracısız sistemimiz sayesinde kararlı büyüme politikamızı sürdüreceğiz. 2020 yılında 600 mağazaya ulaşmayı ve daha çok tedarikçiyi raflarımıza taşımak istiyoruz” diyerek hedeflerini açıkladı.

Yüksek satın alma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle Hakmar; hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak güncellemektedir.

Tecrübeli kadrolarla çalışmasına rağmen; personelini sürekli olarak eğitimlerden geçirmekte, kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını güler yüzlü servisle desteklemektedir. Belki de bu yüzden bölgesinde müşterileriyle bütünleşmiş ve adı neredeyse marketçilikle birlikte anılır olmuştur.

Özel marketçilik yazılımları ve pos sistemleriyle birbirlerine online ve entegre bir şekilde bağlı olan Hakmar Alışveriş Merkezleri, 15.000 çeşit ürün farklılığı ile; tüketiciye daha hızlı ve daha etkili bir hizmet sergilemekte, yenilikleri her an uygulamaktadır.

Şube sayısını, ürün ve hizmet kalitesini en kısa ve en hızlı sürede İstanbul’un tamamına yayma hedefi ise; Hakmar’ın temel ideallerinden biridir.

Migros’un Kaç Şubesi Var? 2021 Migros Güncel Mağaza Sayısı hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*