Eskihisar Feribot Saatleri Ve Ücret Tarifesi 2021

Eskihisar Feribot Saatleri Ve Ücret Tarifesi 2021 Eskihisar Topçular feribotu, İDO iskelesi ile hizmet veren, araç ile seyahati mümkün olan deniz yolu seferleri yapmaktadır.

Eskihisar Feribot Saatleri

Arabalı vapur hatları olarak bilinen ve 24 saat kesintisiz bir şekilde sefer yapan bu ulaşım araçları Eskihisar Topçular olarak hizmet vermektedirler. Denizçalı mahallesi, Yalova’da bulunan iskele, 0212 444 44 36 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Oldukça büyük bir alan olan bu iskelede, Cafe Nero, Mc Donalds, Büfe ve kafeler gibi birçok yeme içme alanı yer almaktadır. Feribotun yaklaşması beklenirken bu alanlarda yeme içme ihtiyacı karşılanabilir. Banka ATM’leri, tuvaletler ve taksi durağı bulunan bölge, Yalova’nın kuzey doğusunda bulunmaktadır.

İzmit Yalova yolu üzerinden ulaşabileceğiniz feribot iskelesi, özellikle yaz mevsiminde çok uzun kuyruklarla Yalova’dan Gebze’ye pratik bir şekilde ulaşım imkânı sağlamaktadır.

Eskihisar Topçular Feribot Ücretleri

Eskihisar Topçular Feribot Araç SınıflarıEskihisar Topçular Feribot Gidiş/Gişe HGS ÜcretiEskihisar Topçular Feribot Gidiş/Dönüş Ücreti
Otomobil, Minivan, Jeep Fiyatları85TL160TL
Minibüs, Midibüs, Kamyonet Fiyatları105TL200TL
Kamyon, Otobüs Fiyatları155TL300TL
Dorseli Çekici Ücretleri220TL430TL
Motosiklet Ücretlendirmeleri30TL50TL

Eskihisar Feribot Saatleri

Hafta içi ve hafta sonu aynı tarifeler kullanılmaktadır. Bayramlarda ve tatil dönemlerinde saatlerde artış ya da azalma durumları gerçekleşebilir. Saat bilgileri ise şu şekildedir; 24 saat boyunca her saat başı sefer düzenlenmektedir. Her sefer 45 dakika sürmektedir.

Yolcu Ücretleri

Jeton : 3,50 TL
Tam Akbil veya İSTANBULKART : 3,50 TL
İnd. İSTANBULKART: 2,50 TL
Araç içindeki yolculardan ücret alınmamaktadır.

Marmaray Durakları Sefer Saatleri, Tüm Detayları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*