Country Mutfak Ne Demek? 2021 Örnekleri

Country Mutfak Ne Demek? Son yılların en çok beğenilen ve uygulanan mutfak modellerinden biri olan Country tarzı mutfaklar evlerde konfor ve şıklığın esintisini evinize taşımaktadır. Country tarzı, eskiden gelen, eskiyi anımsatan, yaşanmışlık katan tarz anlamına gelmektedir ve dilimize Fransızcadan geçmiştir.

Country Mutfak

Eski eşyaları yenileyerek ya da olduğu gibi kullanarak, antika detaylara yer vererek oluşturmaktadır. Modernliği ve gelenekselliği birlikte yaşatmaktadır ve aynı zamanda çok özel çizgilerle birlikte mutfağınızı süslemektedir. Bu tip mutfak tasarımları bu tarzı en güzel yansıtan modelleriyle evlerinizi büyülüyor.

Country Mutfak Dolabı Maliyet Fiyatları Nedir?

Özel imalat tasarımlarda sıkça tercih edilen bu mutfak dolap modeli fiyatlandırma konusunda 2 çeşit değerlendirme bulunmaktadır. CNC oymalı yüzey yapıştırmalı Membran olarak imalat yapılan, Membran kapaklı by mutfak dolabı maliyet, fiyatı genellikkle M2, 1.000 TL, olarak hesaplanır. Özel boya olarak imalatı yapılan, Lake mutfak dolap modeli maliyet fiyatı M2 de genellikle 1.250 TL İpek mat boyalı olarak fiyatlandırılır. Özel boya kapaklar parlak modellerde ise M2 1. 400 TL Olarak Fiyatlandırılır.

Mutfak Dolabı Yenileme Fiyatları Nedir?

Eski mutfak dolaplarında kapak yenileme olur mu tabi ki olur. Mevcut olan mutfak dolabının gövde kısmı sağlam olması şartı ile mevcutta bulunan kapaklar eski ise, country kapaklar yenileme yaparak bir işçilik masrafı ile sorunu ortadan kaldırmış olursunuz. Country kapak modeli M2 olarak hesaplanır. Eski kapakları country kapak modeli ile yenileme maliyet fiyatı M2, 650 TL olarak bilinmektedir. Ortalama bir mutfakta ise 6 ile 7 M2 Arası kapak toplamaktadır, Eski mutfağınızı yenileme maliyet fiyatınız ortalama 4000 tl civarındadır.

Ada Mutfak Nasıl Yapılır? 2021 Örnekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*