Bebek Sahili Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi?

Bebek Sahili Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi? Sadece İstanbul’un değil, Türkiye’nin de popüler sahillerinden biri olan Bebek Sahili, popüler olmasının yanı sıra, lüks olarak da değerlendirebileceğimiz bir sahildir. Aynı zamanda Bebek Sahili. ‘Bir sahil ne kadar lüks olabilir sözünün en önemli canlı örneklerinden de biridir. Burayı lüksleştiren deniz ve gökyüzünün güzelliği ile birlikte, yakın çevresindeki ve sahilde bulunan kafe ve restoranlardır.

Bebek Sahili Nerede


Bebek Sahili’nin ünlü olma sebeplerinden biri ise oldukça fazla ünlü ve zengin iş adamlarının bu sahili tercih etmesidir de diyebiliriz. Zira iki adımda bir karşınıza her an ünlü bir isim çıkabilir. Bu durum Bebek Sahili için ünlü bir sahil olmasına yetmiştir.

İstanbul’un en güzel sahillerinden biri olan Bebek Sahili, Pazar yürüyüşleri için oldukça ideal bir alan sunmaktadır. Sabahları Bebek Parkı’nda spor yapanlardan başka kimse olmamaktadır. İstanbul’da sessiz, sakin ve huzurlu olan nadir köşelerden biri olarak nitelendirebiliriz.

Fakat aynı şeyi akşam saatleri için söylemek zordur. Akşam saatleri sahilde hareketlilik başlamaktadır ve bu hareketlilik eğlence ile birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir. Gece kulüplerinden barlara ve balık restoranlarına kadar her yer oldukça hareketlenmektedir. Mekânlar kaliteleri kadar fiyatlarıyla da adından sıkça söz ettirmektedir. Lakin Bebek Sahili’nin güzelliği bir kerede olsa görülmesi gereken İstanbul’un nadide yerlerinden birisidir.

Bebek Sahili Nerede? Nasıl Gidilir?

Bebek, Beşiktaş konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Bebek Sahili konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Bebek Sahili – yakınından geçen güzergâhları bulunmaktadır.

  • Otobüs: 22, 25E, 40T, 42T
  • Metro: M6
  • Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: BŞK/5
  • Vapur: ÇENGELKÖY – İSTINYE

Bağdat Caddesi Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*