Atlaspark AVM Nerede? Nasıl Gidilir?

Atlaspark AVM Nerede? Ziylan Gayrimenkul, Uzman İnşaat, HD Holding,Boğaziçi A.Ş. ve Enoa İnşaat’ın yatırımı ile Atlaspark Alışveriş Merkezi 2015 yılının Ağustos ayında Sultanbeyli’de ziyaretçilerine kapılarını açmıştır.

Atlaspark AVM Nerede

Toplam nüfusu yaklaşık 1.000.000 olan Sancaktepe, Çekmeköy ve Sultanbeyli’nin birleşim noktasında bulunan Atlaspark Alışveriş Merkezi, toplu taşıma araçlarının geçtiği, işlek ve merkezi bir lokasyonda yer almaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı da ziyaretçiler tarafından tercih sebebi almakta. Yakın zamanda planlanan Metro hattı ile de Atlaspark Alışveriş Merkezi’ne ulaşım kolaylığı daha da yükselecek.

Sultanbeyli’de TEM kenarında, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika mesafede geçtiğimiz yıllarda açılışı gerçekleşen, Üsküdar-Sultanbeyli metro hattının girişinde oldukça değerli bir lokasyonda yer alan. Atlaspark AVM, Sultanbeyli bölgesinin ihtiyaçlarından yola çıkan bir yaşam ve alışveriş merkezi olarak ön plana çıkmakta.
Geniş marka karması, sinema salonları, eğlence alanları ve hipermarketleri ile ziyaretçilerine ferah ve konforlu bir alışveriş deneyimi sunan. Atlaspark, yaklaşık 2 bin kişiye sağladığı doğrudan istihdamla bölgeye de değer katmaya devam etmekte. Önemli ölçüde ziyaretçiyi ağırlaması beklenen AVM, bölgenin yeni buluşma noktası olmayı hedef edinmiştir.

Atlaspark AVM’ye Nasıl Gidilir?

Sultanbeyli konumunda bulunan, en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Atlaspark Avm. Sultanbeyli konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Atlaspark Avm Sultanbeyli yakınından geçen güzergâhları yer almaktadır.

  • Otobüs: 131, 131C✈, 132M, 132P, 14KS
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-86, VIAPORT – DUDULLU

Atlaspark AVM Nerede?

Bulunduğunuz konumdan Atlaspark AVM’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Buyaka Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*