Symbol Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Symbol Avm Nerede? Kavanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Symbol Yaşam Merkezi, Doğu Marmara ve Kocaeli’nin en büyük karma projesi.

Symbol Avm Nerede

185 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen Symbol Yaşam Merkezi’nin içerisinde; Symbol Alışveriş Merkezi, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi ve 207 oda ve 504 yatak kapasiteli Hampton by Hilton Oteli bulunuyor.

Şehrin buluşma ve sosyalleşme alanı olan Symbol Yaşam Merkezi; başta yakın komşusu İstanbul, Bursa, Sakarya, Düzce, Yalova ve Bolu’da yaşayanların yanı sıra ulaşım için Türkiye’nin en yoğun geçiş noktası D-100 karayolunu kullananlar için de önemli bir cazibe merkezi olarak dikkat çekiyor.

Symbol Yaşam Merkezi’nin 2013 yılından başlayarak günümüze dek süren proje geliştirme, kiralama, pazarlama ve yönetim hizmetleri danışmanlığı MMS Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetim Hizmetleri Şirketi olarak Murat Sekmen tarafından yürütülmektedir.

Şirket 2000’li yılların başından bugüne gayrimenkul sektöründe öncü ve yenilikçi firmalarla birlikte köklü projelerde görev almış Murat Sekmen tarafından, ülkemizde ve yurt dışında toplam 3 milyon metrekareye varan Alışveriş Merkezi geliştirme ve yönetim hizmeti deneyimine sahip olarak 2017 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Symbol Avm’ye Nasıl Gidilir?

Kocaeli Merkezi bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Symbol Avm adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatları Symbol Avm yakınından geçen güzergahlar yer almaktadır.

  • Otobüs: 200

Symbol Avm Nerede?

Bulunduğunuz konumdan Symbol Avm’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Adres

D-100 Karayolu Ovacık Mahallesi No:34 41100 Başiskele/Kocaeli

Telefon

+90 444 1 262

E-posta

symbol@symbolkocaeli.com

Zeruj Port Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*