Parke Görünümlü Seramik Modelleri 2021

Parke Görünümlü Seramik Modelleri 2021. Özellikle son yıllarda parke görünümlü seramik modelleri çokça tercih edilmeye başlanmıştır. Evlerde, ofislerinde, kafelerde ve hatta dış mekânlarında parke görünümünü yakalamak için parke görünümlü seramik modellerine yöneldi.

Parke Görünümlü Seramik

Bunun en önemli sebebi de hem parke kaplatmanın zahmetinden hem de parkenin çok fazla dayanıklı bir malzeme olmamasından dolayı çekinen insanlar bu modellere yöneldi. Parke görünümlü seramikler, farklı tasarıma sahip olabiliyor. Özellikle seramiğin ahşap parkeye göre suya, toza dayanıklıdır. Ahşap görünümlü seramik modellerinin çok daha uygun fiyatlı, hesaplı olması da tercih sebebini arttırır.

Parke Görünümlü Seramik Özellikleri

Ahşap görünümlü seramikler, görünüş olarak ahşap ve bu tasarımına benzeyen, ahşap ürünler gibi görünen seramik çeşitleridir. Ahşap görünümlü seramik çeşitleri mat seramik ve parlak seramik olarak ikiye ayrılırlar. Mat seramikler, ahşap dokusuna daha yakın olanlardır. Mat seramik çeşitleri zemin kaplama uygulamaları için oldukça uygundurlar. Mat seramik kaplama yaptıracağınız zeminlerde kayganlık durumunda daha güvenilirdir. Parlak seramikler ise mat seramiklere göre daha kaygandır ve duvarlar için parlak seramikler daha uygun olacaktır. Ahşap görünümlü seramikler çoğunlukla zemin uygulamalarında tercih edildikleri için genellikle ahşap seramikler mat yüzeyler ile üretilirler.

Evlerinizde ve ofislerinizde, iş yerlerinizde kullanıma son derece uygun olan ahşap görünümlü seramik modellerini tercih ettiğinizde pek çok avantaj sağlayabilirsiniz.

Seramikleri tercih ettiğiniz zaman elde edeceğiniz çeşitli artılar vardır. Bunlar:

  • Seramikler, suya ve toza dayanıklı bir malzemedir.
  • Seramik kullanarak ısı yalıtımı sağlanabilir.
  • Seramik, dayanıklı bir malzemedir.
  • Tercih ettiğiniz seramik karolar kırılsa dahi, sadece kırılan kısmı değiştirme imkânınız bulunmaktadır.
  • Ahşap görünümlü seramik modellerini tercih ettiğiniz zaman gerçek ahşap zeminlerin çizilme, çürüme ve küflenme gibi karşılaştığı sorunlardan kurtulursunuz.

Parke Metrekare Fiyatı 2021 hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*