Capacity Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Capacity Avm Nerede? Güçlü marka karması, özgün mimarisi ve farklı çizgisiyle Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi olan Capacity, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile kaliteli, rahat ve güvenli alışverişi, huzurlu ve konforlu bir ortamda birleştirerek misafirlerine sunuyor.

Capacity Avm Nerede

Yılda 22 milyon ziyaretçiyi ağırlayan Bakırköy’ün en büyük alışveriş merkezi Capacity, bünyesinde dünyaca ünlü Hugo Boss, Sephora, MAC, Beymen, Vakko, W, Massimo Dutti, Zara, Mango gibi markalar başta olmak üzere her biri kendi alanında öncü ve tanınmış 200’ü aşkın markaya ev sahipliği yapıyor.

2007 yılında Uzman İnşaat, Keleşoğlu İnşaat, Kameroğlu İnşaat, Gül İnşaat, Beyaz İnşaat ve Zirve İnşaat ortaklığında İstanbul’un 3. bölgesi olarak tanımlanan Bakırköy’de hayata geçirilen Capacity, 155.000 m²’lik bir alana alışveriş ve yaşam merkezi olarak kuruldu. Proje müellifliğini ve mimari tasarımını Mimar Muammer Bakır’ın üstlendiği ve dünyaca ünlü İngiliz mimarlık ofisi Chapman Taylor’dan da danışmanlık alınan Capacity, geniş katları, özgün ve şık mimarisiyle ferah ve aydınlık bir alışveriş imkanı sağlıyor.

Capacity Alışveriş Merkezi, Barış Özcan liderliğinde güçlü yönetim kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını devam ettirmektedir.

Capacity Avm’ye Nasıl Gidilir?

Bakırköy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Capacity Avm konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Capacity Avm – yakınından geçen güzergâhları yer almaktadır.

  • Otobüs: 72T, 94Y, BN1
  • Tren: MARMARAY
  • Metro: M1A
  • Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D14, MİNİBÜS: A-03

Capacity Avm Nerede?

Bulunduğunuz konumdan Capacity Avm’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Adres

Ataköy 1. Kısım Mahallesi, Fişekhane Caddesi No: 7
34158 Bakırköy / İstanbul

Telefon

444 9 272

EPosta

info@capacity.com.tr

Brandium Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*