5. Levent Nerede? 5. Levent Nereye Bağlı?

Levent Nerede? 5. Levent Nereye Bağlı? 5. Levent; Torunlar GYO tarafınca hayata geçirilmiş olan Alibeyköy 5. Levent projesi İstanbul Eyüp ilçesine bağlı olup Alibeyköy’de 437 bin metrekarelik bir alanda hayata geçirilmektedir.

5. Levent Nerede

TEM otoyolu üzerinde bulunan, Alibeyköy Kavşağı’nda inşa edilen 5. Levent, İstanbul’un iş merkezi Levent ve Maslak’a 7 km mesafede yer almaktadır. Şehrin ana arterlerine kolay bir şekilde erişim imkânı sağlayan 5. Levent, mevcut ve planlanan dev ulaşım projelerinin de kesişim noktasında bulunmaktadır.

5. Levent Nerede? 5. Levent Nereye Bağlı?

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 9 km, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 12 km mesafede yer alan 5. Levent’ten havaalanlarına da kolayca ulaşabilirsiniz. Atatürk Havalimanı’na 22 km uzaklıkta olan 5. Levent’in, 2017’de hizmete girmesi beklenen 3. havalimanına uzaklığı ise 32 km’dir.

4 bin konutun yer alacağı Alibeyköy 5. Levent Evleri’nde 1+1’den 4+1’e kadar bir çok daire seçenekleri sıralanmaktadır. Projede yer alan daireler 50 metrekare ile 150 metrekare aralığında değişen büyüklüklerde tasarlanmıştır.

İş Yeri Açma Ve Çalışma Ruhsatı Nasıl Alınır? 2021 hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*