Orta Sehpa Aksesuarları

Orta Sehpa Aksesuarları. Oturma odalarının ve salonların vazgeçilmez öğesi olan orta sehpaların dekorasyonu herkes için olmasa da oldukça fazla kişinin ilgisini çekmektedir. Oturma odası dekorasyonu denildiği zaman ilk sıralarda akla gelen ve hiç kuşkusuz hemen hemen bütün oturma odalarında görmeye alışkın olduğumuz ilgi çekici bir noktadır. Orta sehpa, birçok işleve sahip dekorasyon öğesi konumunda olduğu su götürmez bir gerçektir, sadece dekorasyon amacıyla değil aynı zamanda hayatı kolaylaştıran bir eşya olarak kabul etmek gerekli. Ve öyle muazzam şekilde tasarlanıyor ki her dönemden her yaşayıştan izleri kusursuz şekilde barındırabiliyor.

Orta Sehpa Aksesuarları

Orta Sehpa Tasarımı ve Aksesuarları

İlk olarak orta sehpanın ebatına ve malzemesine karar vermelisin. Sehpanın uzunluğu, en fazla arkasındaki koltuğun üçte ikisi kadar oran belirlenmelidir. Son zamanlarda yükselişe geçen modern tasarımlı mermerler şıklığın altını çizmek için ideal. Daha sıcak ve samimi bir ortam istersen ahşap sehpaları da tercih etmeniz iyi olabilir. Akçaağaç, meşe ya da ceviz, koltuğun ayaklarına ve diğer mobilyalara göre seçiminizi yapmalısınız.

Orta Sehpa Aksesuarları

Dekoratif seçiminde, birkaç objeyi bir araya getireceğini düşünerek düz, yalın hatlar ve oval çizgilere yer verebilirsiniz. Girintili çıkıntılı formlara ve detaylı objelere daha az yer vermenizde fayda bulunmaktadır.

 Modern dekoratiflerde gri, siyah, beyaz, taş rengi, kum beji gibi natürel tonlar bu sıralar daha popüler. Işığı yansıtan şık seçimler için altın sarısı ve gümüş tonları oldukça idealdir. Sonbaharın vazgeçilmezi ise kızıl, turuncu ve sarılar.

Desen kullanımında, çiçekler, kuşlar romantik figürler az sayıda kullanılmalıdır. Çizgileri ve grafiklerin birlikte kullanımı ortaya hoş görüntüler çıkarabilmektedir.

Antre Dekorasyonu Fikirleri 2021 hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*