Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu Örnekleri

Çakıl Taşı Rengi En Dekorasyonu Örnekleri. Modern ev dekorasyonlarında en çok salon ve oturma odası duvarlarında olmak üzere tercih edilen renklerin başında gri ve tonları gelmektedir. Siyah, beyaz, mor ve kırmızı gibi birbirinden farklı birçok ton ile uyum sağlayan grinin de kendi içerisinde birçok tonu bulunmaktadır. Bu renk duvar boyası da bu gri tonları arasında yerini almaktadır. Açık ve koyu ışıklı olmak üzere iki farklı şekilde tercih edilebilir.

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu

Aydınlık ve ferah bir ev dekorasyonu için, olmazsa olmaz şeçim aydınlık duvar boyalarıdır. Duvar renklerinin ev dekorasyonunu hem fiziksel hem de duygusal olarak etkilediğini söylenmektedir. Her renk tonu ile kolaylıkla uyum sağlayan, kullanışlı, modern ve sıcak bir havası olan bu renk duvar boyası çok kullanışlı bir renk olmaktadır. Yenilikçi olması sayesinde duvar dekorasyonuna da konforlu bir zemin oluşturmaktadır. İstediğiniz şekilde üzerine dekoratif ürünler kullanabilirsiniz. Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu Örnekleri

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu

Çakıl Taşı Rengi İle Uyumlu Renkler

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu

Çakıl taşı boya rengi tercih ettiğinizde bu renk ile kullanabileceğiniz birçok farklı renk bulunmaktadır. Bunlardan biri ise çakıl taşı ile kırık beyaz birlikte göze hoş gelen bir sunum hazırlar. Eğer oda yeterince aydınlık değilse bu şekilde belirlediğiniz bir duvarı farklı bir renk kullanarak kombin edebilirsiniz. Belirlediğiniz duvarı füme, koyu gri ya da antrasit rengi ile koyu bir şekilde boyayarak derinlik algısını artırabilirsiniz.

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu Örnekleri

Bu renk ile kullanabileceğiniz diğer bir renk ise gül kurusudur. Gül kurusu ile oldukça şık dekorlar elde etmek mümkündür. Çakıl taşının mobilya renkleri ile de olan mükemmel uyumu sayesinde oldukça güzel bir dekorasyon yapmak kaçınılmazdır.

Kese Kağıdı Rengi İle Dekorasyon Örnekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*