Kozyatağı Carrefour Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Kozyatağı Carrefour Avm Nerede? Türkiye’nin ilk alışveriş merkezlerinin başında yer alan, Kozyatağı Carrefour Alışveriş Merkezi 1993 yılında Türkiye’nin en büyük Hipermarketi Carrefour Türkiye olarak kapılarını açmış ve 1996 senesinde Alışveriş Merkezi bölümü de eklenerek, Kozyatağı Carrefour AVM olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Kozyatağı Carrefour AVM daima İstanbul’un ve Türkiyenin en önemli perakende noktalarından birisi olmuştur. 

Kozyatağı Carrefour Avm Nerede

Kozyatağı Metro Hub’ının en önemli özelliği, Avrupa ve Anadolu yakasından gelen tüm Metro hatlarının AVM arazisi içerisinde birleşmesidir. Dünyada ilk defa bir AVM içindeki Metro istasyonundan günde yaklaşık 500 Bin ile 750 Bin metro kullanıcısının Kozyatağı Carrefour AVM’nin direkt içerisinden çıkış yapmasını sağlayacaktır. Kozyatağı Metro Hub’ı Gebze/Kartal/ Pendik /Maltepe / Bostancı’ – ‘Sabiha Gökçen Havalimanı / Çekmeköy – Dudullu, Tuzla – metro hatlarının tümünün birleşim noktası olup Türkiye’nin en işlek metro hatlarından birisi olarak faaliyet verecektir.

Kozyatağı Carrefour AVM’nin en büyük anchor’ı olan Carrefour SA Hipermarket 30.000m2 alan büyüklüğü ile Kozyatağı Carrefour AVM çatısı altında faaliyete geçtiği günden bu yana dünyadaki en verimli satış lokasyonlarından birisi olup, Avrupanın en büyük hipermarketlerinin başında  yer almaktadır. Global perakende öncüsü CarrefourSA’ya ilaveten bünyesinde birbirinden seçkin 200 ulusal ve uluslararası perakende markasının yanı sıra, Bauhaus, Boyner, Mudo, Teknosa gibi diger anchor markaları ile Kozyatağı Carrefour AVM Türkiye’nin ve İstanbul’un en çok ziyaretçi alan, en önemli alışveriş merkezlerinin başında yer almaktadır.

Kozyatağı Carrefour Avm’ye Nasıl Gidilir?

Ataşehir konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Kozyatağı Carrefour AVM konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Kozyatağı Carrefour AVM yakınından geçen güzergâhları yer almaktadır.

  • Otobüs: 129T, 14ŞB, 16A, 16KH, 19EK
  • Tren: MARMARAY
  • Metro: M4
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-50

Kozyatağı Carrefour Avm Nerede?

Bulunduğunuz konumdan Kozyatağı Carrefour Avm’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Adres:

İçerenköy Mah. Çayır Cad.No:1 Ataşehir/İstanbul

Telefon:

(0216) 225 50 00

Faks:

(0216) 448 02 98

E-Posta:

info@kcavm.com

Kale Center Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*