Bahçe Çiti Fikirleri 2021

Bahçe Çiti Fikirleri. Bahçe Çiti sistemleri çok eski dönemlerden bu yana bahçelerin sınırını belirlemek için kullanılmıştır. Fakat günümüzde bahçe çitleri bir nevi güvenlik önlemi olarak ta kullanılmaktadır.

Günümüzde hırsızlık olaylarının yaşanması ihtimalleri olduğundan dolayı villaların bahçelerine, büyük şirketlerin bahçelerine ve daha birçok alana bahçe çiti  yapılmaktadır.

Bahçe Çiti

Panel Çitin Özellikleri


Tel kalınlığı, panel çit birçok özelliği ile ön plana çıkar. Kalınlık olarak 4.30mm ve 4.50mm veya 5mm ile bahçe çitleri olarak çevremize ve binamızın çevresine uygulaması yapılabilmektedir.

Panel çit ‘in göz Aralığı 5x15cm ‘dir.

Panel Çit Galvaniz ve Elektrostatik toz boya ile fırınlanarak elde edilmektedir.

Bahçe Çiti

Bahçe Çiti Nerelerde Kullanılır

  • Evimizin çevresinde.
  • Güvenliğini sağlamak istediğimiz alanlarda.
  • Villa ve Site çevrelerinde.
  • Otopark ve park alanlarında.
  • Yol kenarlarında.

Panel Çit Fiyatları


Döviz kuru nedeni ile fiyatlar farklılık göstermektedir. İl ve ilçelere ve bölgelere göre rekabet gücünün yüksek olduğu illerde fiyatlar farklılığı bulunmaktadır. İstanbul bölgesi için panel çit fiyatı

1 metre yükseklik 2.50 metre uzunlukta ki bir panel çit 2.50 m2 (metre kare) alan kaplamaktadır. Panel çitin fiyatı 35 ila 40 tl arasında değişmektedir. 35×2.50=87.50 TL yapar bu fiyata KDV dahil değildir.

Bahçe Çiti


Bunun yanında panel çit profili 50×50 çapında 1.50mm et kalınlığında 1 metre yüksekliğinde bir ürünün fiyatı 25 ila 30 tl arasında değişmektedir.

Modern çit tasarımları ile bahçe duvarı yapabilir, klasik çitler ile modern duvarları birleştirerek muhteşem bahçelere sahip olabilirsiniz.

Sundurma Çatı Ne Demek? 2021 Sundurma Çatı Örnekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*