Nissara Avm Nerede? Nasıl Gidilir?

Nissara Avm Nerede? Nissara Alışveriş merkezi ve Crown Plaza Otel’in toplam inşaat alanı 140.000 m2 büyüklüğünde olup Alışveriş merkezi kiralanabilir alanıyla Nevşehir- Niğde -Aksaray ve Kırşehir bölgesinin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinmektedir. İnşaat sektörünün önemli markalarından Ankara merkezli Duygu. Mühendislik İnşaat tarafından karma bir proje olarak hayata geçirilmiştir. Proje 55 milyon dolarlık yatırımla alışveriş stantlarını yükseltecek özeliklerle donatılmıştır

Nissara Avm Nerede

30 Eylül 2017 tarihinde kapılarını açan Nissara Alışveriş merkezinin toplam kiralanabilir alanı 26,297 m2 olup, bünyesinde yerli –yabancı 85’e yakın markası. 7 salonlu sinema alanları, teraslı kafe ve restoran alanlarının yanı sıra 1.000 oturma kapasiteli yeme –içme alanı, çocuklar için büyük eğlence ve oyun alanları ile alışveriş deneyimini eksiksiz bir hizmet anlayışıyla sunacak olan Nissara Alışveriş merkezi yaklaşık 600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

“Dünyanın Gözü Üzerimde” sloganı ile Nevşehir’in kültür mirasına da dikkat çeken Nissara AVM, alışverişte sunduğu sayısız avantajlarını Nevşehir halkıyla buluşturarak şehrin güzelliğine sihirli dokunuşlar katıyor. Nevşehir sınırları içerisinde Avanos, Acıgöl, Gülşehir ve Derinkuyu başta olmak üzere ilçeler için bir çekim noktası olan konumuyla ve peri bacalarının yer aldığı Ürgüp ilçesine olan yakınlığıyla Nevşehir’in tam merkezinde alışveriş keyfi, Nissara AVM’de hayat buluyor.

Bir diğer yandan Nevşehir’in turistik potansiyeline bağlı olarak Niğde, Aksaray ve Kırşehir gibi çevre illerden de bu sayede ziyaretçi alma potansiyeline sahip olan Nissara AVM, tam anlamıyla ilgi odağı olduğunu şimdiden kanıtladı.

Nissara Avm’ye Nasıl Gidilir?

Nissara Avm, Nevşehir kent merkezine bağlı Yeni Mahallesi, Millî  İrade Caddesi üzerinde yer almaktadır. Buraya ulaşım sağlamak için Kent merkezden yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Şehir içi hareket eden bütün dolmuş ve minibüsler Nissara Avm önünden geçmektedir.

Nissara Avm Nerede?

Bulunduğunuz konumdan Nissara Avm’ye rota oluşturmak için tıklayınız.

Adres

Yeni, Lale Cd. No:29, 50160 Nevşehir Merkez/Nevşehir

TerraCity Avm Nerede? Nasıl Gidilir? hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*